|
کدخبر: 177460

۲ خودرو شوتی در خوزستان تیرباران شدند! / عکس

۲ مرد خوزستانی از سوی مردان ناشناس تیرباران شدند.

حوادث ۲  خودرو شوتی در خوزستان تیرباران شدند! / عکس

 

 سرقت‌های مسلحانه و به عنف از خودروهای شوتی در شهرستان اهواز این کلانشهر را برای رانندگان خودروهای شوتی ناامن کرده است.

در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از خودروهای شوتی در برخی از محورهای استان خوزستان و کلانشهر اهواز که باعث نگرانی و ترس میان خودروهای شوتی شده است.

گفت‌وگو با حسن و میلاد ۲ مرد خوزستانی که مورد سرقت مسلحانه قرار گرفتند

یکی از این مالباختگان که حسن نام دارد گفت ماه گذشته در ساعت تقریبی یک بامداد در حال جابه‌جایی لوازم برقی خانگی در محور اهواز بودم که سرنشینان یک خودروی ۴۰۵ با سلاح کلاشینکف به قصد سرقت خودرو و بارهایم به سمتم شلیک کردند و من نیز پس از اصابت گلوله به گردنم از هوش رفتم اما سارقان موفق به سرقت نشدند و زمانیکه به هوش آمدم در بیمارستان بودم.

میلاد یکی دیگر از مالباختگان گفت: هفته پیش در ساعت ۱۲ شب باخودروی ال۹۰ چند کولر به آدرس اهواز آوردم که قصد خالی کردن بار را در منطقه نادری داشتم که چند فرد با خودروی ۴۰۵ کلت کمری برروی سرم نهاده و خودرو و کولرها را به راحتی به سرقت برده و از محل متواری شدند.

سرقتهای+مسلحانه+از+خودروهای+شوتی+در+خوزستان+تاکنون+چندباندمسلح+دستگیر+شده+اند (1)

در این راستا یک منبع آگاه گفت: با توجه به اینکه جابه‌جای لوازم خانگی در غالب خودرو‌های شوتی خودش جرم محسوب می‌شود اما در ماه‌های گذشته تاکنون چندین باند سرقت از خودروهای شوتی با انجام اقدامات اطلاعاتی شناسایی و طی عملیات‌های غافلگیرانه دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شده‌اند.

گفتنی است در روزهای گذشته چند سرقت از خودروهای شوتی در خوزستان گزارش داده شده است. آخرین قیمت‌های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...