|
کدخبر: 174420

عاملان قطع برق همدان دستگیر شدند

باند ۶ نفره سارقان سیم برق در همدان دستگیر شدند.

 

سرهنگ مجید گلی، فرمانده انتظامی شهرستان کبودرآهنگ گفت: در راستای افزایش وقوع سرقت و تخریب تجهیزات انتقال نیرو و مخابراتی در سطح شهرستان کبودراهنگ و روستا‌های تابعه که به دنبال آن خساراتی به لوازم برقی خانگی شهروندان وارد می‌کرد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی، ۶ سارق در این خصوص شناسایی و دستگیر شدند که متهمان در بازجویی‌های فنی و تخصصی، به ۶ فقره سرقت کابل‌های مخابراتی و ۴ فقره سرقت اماکن خصوصی و دولتی اعتراف کردند.

سرهنگ گلی بیان کرد: در بازرسی از محل اختفاء سارقان، اموال مسروقه زیادی از قبیل ۶۴۵ متر انواع سیم و کابل برق فشار قوی، تجهیزات مخابراتی، قیچی فشار قوی، لوازم داخل خودرو و اقلام و لوازم اماکن خصوصی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از عزم جدی مجموعه انتظامی شهرستان در راستای برخورد قاطع با سارقان و بهره گیری از روش‌های نوین پلیسی در کمترین زمان ممکن خبر داد و گفت: شهروندان ضمن تقویت سیستم‌های حفاظتی و نصب قفل‌های ایمن و مستحکم، هر گونه تردد مشکوک افراد و یا وسایل نقلیه ناشناس را به شماره تماس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...