|
کدخبر: 167959

دزد کونگ فو کار زیر پل دستگیر شد

دزد تهرانی وقتی متوجه شد باید خود را تسلیم پلیس کند با چاقو به ماموران حمله ور شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق تیرکمان دار که با تخریب شیشه خودروها دست به دزدی می‌زد، خبر داد و گفت: متهم به ۵۰ فقره سرقت معترف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در خصوص دستگیری سارق کمان دار، بیان کرد: با توجه به افزایش سرقت‌های لوازم داخل خودرو به شیوه تخریب شیشه خودروها، گشت زنی‌های هدفمند آغاز تا اینکه صبح امروز ماموران گشت کلانتری ۱۱۸ ستارخان در گشت زنی انتظامی به رفتار مردی مشکوک و وی را تحت نظر قرار دادند.

سارق کمان دار با چاقو به پلیس تهران حمله کرد

وی افزود: در همین هنگام ماموران مشاهده کردند متهم با استفاده از یک تیرکمان شیشه یک دستگاه خودرو را که در زیر پل شیخ فضل الله پارک شده بود، تخریب کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند، گفت: متهم به محض مشاهده پلیس از محل متواری و سعی داشت با استفاده از سلاح سرد، از فرمان پلیس تمرد کند که پس از انجام فنون رزمی سارق دستگیر و خلع سلاح شد.

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد این سارق ۴۰ ساله از دزدان حرفه‌ای بوده و پیش تر برای تحمل کیفر روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم پس از دستگیری به ۵۰ فقره سرقت به همین شیوه معترف و برای اخذ دستور قضائی و انجام تحقیقات تکمیلی روانه دادسرا شد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...