|
کدخبر: 167450

دفتر حقوقی کلاه بردار پلمپ شد

فرمانده انتظامی "فلاورجان" از دستگیری فردی که با تاسیس دفتر حقوقی و داوری در این شهرستان از ۱۰ نفر بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سرهنگ" ایرج کاکاوند" بیان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی "فلاورجان" با اشرافیت اطلاعاتی خود دریافتند، فردی غیر بومی با تاسیس دفتر حقوقی و داوری در این شهرستان افراد نا آگاه به قانون را فریب داده و از آنان کلاهبرداری می‌کند که نظر به اهمیت موضوع طی هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی نسبت به پلمب دفتر این فرد اقدام شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده و کارهای علمی و پلیسی صورت گرفته توسط ماموران، ۱۰ نفر از شهروندانی که به این شیوه از آنان بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال کلاهبرداری شده بود، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان "فلاورجان" از جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به کلاهبرداری‌های صورت گرفته توسط این مجرم خبر داد و گفت: با کارهای اطلاعاتی ویژه این متهم دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام انتظامی با هشدار به شهروندان درخصوص کلاهبرداری افراد شیاد از آنان عنوان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه به دفاتر حقوقی از اصالت و قانونی بودن فعالیت آنها مطمئن شده و همچنین با افراد آشنا به مسائل حقوقی مشورت بگیرند و در صورت مشکوک شدن به هرگونه موردی موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ با ماموران پلیس درمیان بگذارند.$پلیس

 

منبع: ایران آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...