|
کدخبر: 165422

سارق ایستگاه‌های پرستاری بیمارستان ها دستگیر شد

​سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت زنی سارق خبر داد که با حضور بر سر بیماران در بیمارستان‌های مرکزی تهران، اقدام به سرقت تلفن‌همراه آنها یا تجهیزات پزشکی از ایستگاه‌های پرستاری می‌کرد.

حوادث سارق ایستگاه‌های پرستاری بیمارستان ها دستگیر شد

سرهنگ محمدقاسم طرهانی با اعلام خبر بازداشت زنی سارق که لوازم پزشکی و تلفن‌همراه در از بیمارستان‌ها‌، سرقت می‌کرد، اظهار کرد: در پی گزارشات واصله مبنی بر سرقت گوشی و لوازم پزشکی از ایستگاه‌های پرستاری در بیمارستان‌های حوزه استحفاظی کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی، بررسی موضوع در دستور کار مأموران این کلانتری قرار گرفت.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: در بررسی تصاویر دوربینهای مداربسته از بیمارستان‌های مذکور، متهم این پرونده‌ها شناسایی و بازداشت شد.

وی تصریح کرد: این متهم خانم، در زمانیکه پرستار یا بیمار حواس‌جمع نبود اقدام به سرقت گوشی پرستار، بیمار و لوازم پزشکی می‌کرد.

متهم این پرونده نیز که زنی معتاد به ماده مخدر شیشه است، به خبرنگار تسنیم گفت: پس از ورود به بیمارستان، بر بالین بیمارانی که بیهوش بودند حاضر شده و تلفن‌همراه آنها را سرقت می‌کردم همچنین زمانیکه پرستاران حواسشان جمع نبود، لوازم پزشکی مانند دستگاه فشارخون، زنگ خطر و تلفن‌همراه را به سرقت می‌بردم و درآمد حاصل از فروش اموال مسروقه را صرف خرید مواد مخدر می‌کردم.

 

منبع: پویا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...