|
کدخبر: 154823

قتل دختر ۱۸ ماهه به‌دست پدر معتاد

حدود دو هفته پیش پلیس منطقه هاوایی تراویس رودریگرز ۴۰ ساله را به اتهام قتل کیتانا، دختر ۱۸ ماهه‌اش بازداشت کرد.

حوادث قتل دختر ۱۸ ماهه به‌دست پدر معتاد

 «من در طول دوران کاری خود با پرونده‌های زیادی سر و کار داشته‌ام که بسیاری از آنها هم به قتل منجر شده بود، اما جزییات این پرونده به قدری تکان‌دهنده است که می‌توان نام فاجعه روی آن گذاشت». این حرف‌ها را رندال روزنبرگ، دادستان منطقه هاوایی می‌گوید که طی دو هفته اخیر درگیر یک پرونده قتل شده و با گذشت زمان هر روز جزییات وحشتناک‌تری از آن در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

ماجرا از حدود دو هفته پیش شروع شد که پلیس منطقه هاوایی تراویس رودریگرز ۴۰ ساله را به اتهام قتل کیتانا، دختر ۱۸ ماهه‌اش بازداشت کرد. تراویس و همسرش جدا از هم زندگی می‌کردند و به همین دلیل دخترشان در طول هفته چند روز در کنار پدرش زندگی می‌کرد. اواخر ماه ژانویه بود که مادر کیتانا، او را به خانه پدرش می‌برد و خیلی زود از آنجا می‌رود. همانجا بود که تراویس به کمک یکی از دوستانش به نام اسکات کارتر دست به جنایتی تلخ می‌زنند. در حالی که هر دوی این افراد درحال‌حاضر در بازداشت هستند، پلیس جزییات تازه‌ای از این پرونده را منتشر کرد.

جزییات جدید برمبنای گفته‌های شاهدی است که نامش در پرونده مشخص نشده، اما به گفته پلیس در روز ماجرا در خانه تراویس رفت و آمد داشته است. این شاهد می‌گوید نخستین روز‌های ماه فوریه بود که به خانه تراویس رفتم و وقتی وارد اتاق خواب او شدم، دیدم که تراویس با خشم به صورت دخترش می‌زد و می‌گفت: «دهانت را ببند. از اینجا برو بیرون! » بنا به گفته شاهد، کیتانا بسیار وحشت کرده بود و به سمت او دوید تا کمکش کند. وقتی شاهد از تراویس دلیل این کارش را پرسید، او هیچ جوابی نداد و با حمله‌ور شدن به سمت کیتانا او را به زمین کوبید و باز هم با عصبانیت گفت: «این بچه لعنتی سه روز است که من را دیوانه کرده است.»

اظهارات دیگری که این شاهد بیان کرده باعث تعجب نیرو‌های پلیس و مسؤولان قضایی هاوایی شده است. او می‌گوید تراویس در ادامه سعی کرد به ختر ۱۸ ماهه‌اش به زور ماده مخدر شیشه بدهد. وقتی دلیل این کار را از او پرسیدم، جواب داد که این بچه شیشه را دوست دارد. او در ادامه به این موضوع اشاره کرد که خود تراویس از این ماده مخدر استفاده کرده بود.

شاهد به نیرو‌های پلیس گفته بعد از دیدن این صحنه خانه را ترک کرده، اما چند ساعت بعد برگشته است. او دیده که رد خون روی زمین به چشم می‌خورد و وقتی دلیل آن را جویا شده، تراویس گفته خون نیست و در واقع شیشه شکلات شکسته است. با این حال، او می‌گوید که صورت کیتانا زخمی و کبود بود. او بعد از چند دقیقه خانه را ترک می‌کند و از اینجا به بعد ماجرا را خود تراویس اعتراف کرده است. این پدر گفته در حالی که تحت‌تاثیر شدید شیشه بوده، شروع به کتک زدن دخترش کرده و در ادامه آن‌قدر سینه‌اش را فشار داده تا نفسش بند آمده است. تراویس گفته هنوز از مرگ دخترش مطمئن نبوده، ولی با این حال او را داخل پتویی گذاشته، سپس از دوستش کارتر خواسته که به کمک او بیاید. آنها سوار ماشین کارتر شده و به سمت خانه او رفته‌اند. وقتی به آنجا می‌رسند، تراویس از ماشین پیاده می‌شود، اما کارتر پیاده نشده و به او می‌گوید: «نگران نباش، من همه چیز را درست می‌کنم.»

از آن روز تاکنون هنوز جنازه کیتانا پیدا نشده و پلیس از مردم خواسته هر اطلاعاتی در این زمینه پیدا کردند به آنها بدهند. تراویس به اتهام قتل درجه دو و با وثیقه‌ای دو میلیون دلاری در زندان است. این در حالی است که تراویس سابقه قاچاق مواد مخدر و همچنین استفاده غیرقانونی از سلاح گرم را دارد. کارتر هم به دلیل پنهان کردن این جنایت، با وثیقه یک میلیون دلاری پشت میله‌های زندان است.

 

 

منبع: جام جم
  • چنگیز ارسالی در

    فکرمیکنم اگربخواهیدستون نوادث راپرکنید م ملکت خودمان برای چندسال ازاین نظرخودکفی است لازم نیست این همه راه برید امریکا وگیوه پاره کنید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...