|
کدخبر: 173885

سردار سلامی خطاب به فلسطینی ها: ما تا آخر با شما می مانیم

فرمانده سپاه پاسداران خطاب به گروه های مقاومت گفت: آن موقع که موشک‌ قاسم و سجیل را به قلب رژیم صهیونیستی شلیک می‌کنید ما تا آخر با شما می مانیم.

بین‌الملل سردار سلامی خطاب به فلسطینی ها: ما تا آخر با شما می مانیم

سردار حسین سلامی در مراسم تجمع مردم تهران در حمایت از فلسطین طی سخنانی گفت: با درود بر شهدای مقاومت اسلامی بویژه پرچمدار و مشعل دار شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج  قاسم سلیمانی، به مردم مظلوم و مقاوم و شجاع و سرافراز فلسطین به خصوص مردم مظلوم اما مقتدر غزه درود می فرستم.

وی افزود: از میدان امام حسین به مردم فلسطین اعلام می کنم که  قلب ما با شما است و همه ما فلسطینی هستیم. ما در کنار جوانان شما هستیم آن موقع که موشک‌ قاسم و سجیل را به قلب رژیم صهیونیستی شلیک می‌کنید ما تا آخر با شما می مانیم. این عهد جاودانه و دائمی است.

سردار سلامی ادامه داد: باور کنید یکی دو سالی است که رژیم صهیونیستی با تصوراتی خودساخته و با خیالاتی باطل و اوهامی پریشان فکر می کرد از مرز تهدیدات عبور کرده و آسیب ناپذیر شده است و قضیه فلسطین در جهان اسلام به فراموشی سپرده شده و می تواند قدس را با آرامش پایتخت صهیونیست قرار دهد.

فرمانده سپاه پاسداران همچنین بیان کرد: آنها به سوریه حمله می کردند در ایران ترور می کردند، با عامل خودفروخته خود در سیستم هسته ای ما خرابکاری می کردند، برای کشتی ها مزاحمت ایجاد می کردند فکر می کردند واکنشی وجود ندارد و از مرز زوال عبور کرده اند ولی صحنه عوض شد و کشتی های آنها مورد هدف قرار گرفت. این ماجراهای مربوط به دو سه ماه پیش است. آنها می دانند چه اتفاقاتی افتاده است.

وی افزود: پس از خرابکاری هسته‌ای، کارخانه موشک‌سازی آنها با انفجاری مهیب روبرو شد و پالایشگاه حیفا منفجر شد و بزرگترین مجموعه دفاعی آنها به نام رافائل دچار آتش سوزی شد. بزرگترین مجموعه صنعت دفاعی آنها دچار آتش سوزی گسترده ای شد و همه چیز تغییر کرد. امنیت رژیم صهیونیستی با شکستی بی سابقه مواجه شد.‌

سلامی اظهار کرد: نگرانی از حماس وجود آنها را فرا گرفته است. پس از حمله به محله شیخ جراح، هزاران موشک به سوی تل آویو شلیک شد. عسقلان آتش گرفت. شهرهای صهیونیستی با شراره های آتش موشک های فلسطینی هدف قرار گرفت و هیچ نقطه امنی برای آنان باقی نماند.

فرمانده سپاه پاسداران ابراز داشت‌: گنبد آهنین و سیستم پاتریوت و سامانه های پدافند ضد موشکی در برابر حجم موشک های مقاومت ناتوان شده و تسلیم  شدند.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...