|
کدخبر: 182093

این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های عمران و توسعه فارس، معدنی دماوند و سیمان فارس و خوزستان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید و صادرات ریشمک، مواد اولیه دارویی البرز بالک و پخش هجرت در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۴هزار و ۷۴۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۳۸هزار و ۴۸۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۵۴۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۷هزار و ۲۸۸میلیارد تومان در بیش از ۸۶۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های عمران و توسعه فارس، معدنی دماوند و سیمان فارس و خوزستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان ایلام، صنایع کاشی و سرامیک سینا و لبنیات پاک بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۵۸۹میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۱۴۸میلیارد تومان در ۳۲۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۰.۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۶۷پواحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید و صادرات ریشمک، مواد اولیه دارویی البرز بالک و پخش هجرت بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های افرانت، صنعتی مینو و شیر پاستوریزه پگاه گلستان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...