|
کدخبر: 180688

بورس را قلک دولت نمی بینیم

آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ نشستی را با خبرنگار رسانه‌های مختلف داشت. وی درباره بازار سرمایه گفت: اعتماد مردم را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم.

بورس بورس را قلک دولت نمی بینیم

آیت الله رئیسی رئیس جمهوری منتخب امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ نشستی را با خبرنگار رسانه‌های مختلف داشت. وی درباره بازار سرمایه گفت: اعتماد مردم را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم. وی افزود: دولت بورس را به عنوان قلک خود در نظر نمی گیرد و کسری بودجه را با بورس تامین نمی کند. آیت الله رئیسی اظهار داشت: ساز و کارهای نظارتی را در بورس بکار می گیریم.

رئیس جمهور منتخب گفت: نسبت به سهام خرد تضمین‌هایی برای جبران خسارت‌ها ایجاد می‌کنیم. وی ادامه داد: ساز و کارهای نظارتی در بورس را فعال می‌کنیم که این موضوع از ایجاد تکانه‌ها در بورس جلوگیری خواهد کرد.

رئیسی با اشاره به اینکه اقدامات دیگری از جمله عمق‌دادن به بورس در دست بررسی است، اظهار داشت: کار را برای شرکت‌هایی که آماده ورود به بورس هستند، تسهیل می‌کنیم.

منبع: نبض بورس
  • ناشناس ارسالی در

    آقای ریسی لطفافقط قیمت ارزثابت کنیدبه سب زی فروش وبقال وقصاب ومصالح فروش ولوازم ی دکی فروش نمیتوانیم سوال کنیم چرااین جنس اینقدرگران است یک جمله میگوید...میخری بخ رنمی خری برو...یابعضی میگویندمقصر...دلار ه ...است سبزی ومیوه ومرغ وگچ ومصالح ساخت مانی صددرصدتولیدداخل چه ربطی به دلاره دا رد

  • ناشناس ارسالی در

    سلام چرا بعضی ها نظر میدن که دولت نباید جبران ضرر کسانی که وارد بورس شدن رو انجا م بده ما بورس باز نبودیم ما زحمات تمام زندگیمون رو وارد بورس کردیم به دعوت دولت تا ارز شش بیشتر از بین نره و با این کار دولت تمام زحماتتون رو از دست دادیم حال ا دولت که جیب خودش رو از پول ما پر کرده حالا باید بر گردونه اگر بورس روال عادی د اشت بله دولت نباید جبران می کرد ول این ب لا دولت سر ما بیچاره ها اورد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...