|
کدخبر: 161068

بورس بازان خوش شانس امروز چه کسانی بودند؟

امروز سهامداران شرکت‌های مس شهید باهنر، پالایش نفت تهران و کیمیدارو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، تولید پتروشیمی قائد بصیر و پتروشیمی تندگویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس بورس بازان خوش شانس امروز چه کسانی بودند؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۷هزار و ۱۸۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۰۷هزار و ۶۵۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۹۰۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۹۴۴میلیارد تومان در بیش از ۷۳۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرف.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های مس شهید باهنر، پالایش نفت تهران و کیمیدارو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نورد و قطعات فولادی، تولیدی چدن سازان و ایران تایر بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۶۵۳میلیون ورقه به‌ارزش ۵۰هزار و ۷میلیارد تومان در ۳۳۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۶۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۹۹۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، تولید پتروشیمی قائد بصیر و پتروشیمی تندگویان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تجارت نو، آسیا سیر ارس و توکاریل بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...