|
کدخبر: 145335

بهترین مرکز اموزش بورس در کشور را بشناسید!

بورس بهترین مرکز اموزش بورس در کشور را بشناسید!

اموزش بورس در کشور به‌خصوص در شرایط فعلی و نوسانات اخیر بازار بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است، برای یادگیری و اموزش بورس در درجه اول انتخاب یک اموزشگاه و موسسه خبره و مطمئن از اهمیت بالایی برخوردار است، در این گزارش و طی بررسی‌های انجام شده در تمامی زمینه‌ها و در بین اموزشگاه‌های کشور موسسه اموزش عالی سهامیر بعنوان بهترین گزینه یادگیری بورس در کشور تعیین شد در ادامه به بررسی ویژگی‌های این موسسه میپردازیم.

دوره‌های منعطف و گسترده اموزشی:

بندرت میتوان اموزشگاهی همچون سهامیر را پیدا کرد که بتوان کلیه رشته‌های سرمایه‌گذاری همچون اموزش بورس، اموزش بازار فارکس، اموزش استراتژی‌های معاملاتی، اموزش تحلیل و معامله گری، اموزش cfa، اموزش ciia، اموزش رمز ارزها و.... را در ان پیدا کرد، این موسسه از بدو تاسیس خود در سال ۱۳۷۱ تا کنون تواسته بیش از ۷۰ رشته اموزشی و سرمایه‌گذاری ویزه و انحصاری را در لیست اموزش‌های خود قرار دهد، یکی از تخصصی‌ترین رشته‌های اموزشی در موسسه سهامیر دوره اموزش بورس ایران است، این دوره اموزشی حاصل بیش از ۲۰ سال حضور در بازار سرمایه و بازار بورس کشور می‌باشد، موسسه سهامیر تا کنون توانسته بیشترین حجم اموزش تخصصی بازار و فعالان این صنعت را به خود اختصاص دهد و با کسب رتبه نخست بعنوان برترین اموزشگاه حرفه‌ای کشور انتخاب شود، اموزش بورس در این موسسه از پایه تا پیشرفته به‌صورت کاملا عملیاتی و تخصصی زیر نظر اساتید این مرکز اموزش داده می‌شود.

بورس۲

اموزش بورس به‌صورت اپشنال:

در مرکز اموزش عالی سهامیر دوره‌های اموزش بورس به ۳ روش: شامل اموزش حضوری، اموزش انلاین و اموزش در قالب بسته‌های اموزشی انجام می‌شود، و دانشپذیران میتوانند از هر سه این شرایط با توجه به وضعیت خود اقدام نمایند.

ساعات برگزاری کلاس:

از طرفی کلاس‌های اموزش بورس در مجموعه سهامیر به‌صورت دو شیفت در روز ( نوبت صبح ) و ( نوبت عصر ) برگزار می‌شود که کلیه متقاضیان با توجه به شرایط خود میتوانند نسبت به انتخاب ساعت برگزاری کلاس اقدام نمایند.

طول مدت دوره‌های اموزشی:

دوره‌های اموزشی ترمیک: اموزش ترمیک بورس در مجموعه سهامیر ظرف مدت ۳۶ ساعت و در طول مدت ۲ ماه برگزار می‌شود، این کلاس‌ها به‌صورت ۳ جلسه در هفته برگزار شده که متقاضیان میتوانند بین روزهای زوج یا فرد یک مورد را انتخاب کنند.

دوره اموزشی کوتاه مدت: دوره هایامموزشی کوتاه مدت در مجموعه سهامیر مختص متقاضیان از سایر استان‌ها در نظر گرفته شده است، در این دوره اموزشی کلیه مباحث و اموزش‌ها ظرف مدت ۳۶ ساعت و در طول مدت ۷ روز برگزار می‌شود.

تعداد نفرات هر کلاس:

تعداد نفرات حاضر در هر کلاس به جهت افزایش بازدهی و بهره اموزش‌ها به دو ترتیب ۱۵ نفره و ۳ نفره تقسیم بندی شده‌اند که در کلاس‌های ۱۵ نفره در اصل شرایط اموزش صورت عمومی می‌باشد و در کلاس‌های ۳ نفره شرایط اموزش به‌صورت خصوصی لحاظ شده است.

شرایط ثبت نام در دوره اموزش بورس:

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره‌های اموزش بورس و سایر دوره‌های اموزشی در این مرکز میتوانند به‌صورت انلاین از طریق مراجعه به وب سایت رسمی سهامیر به ادرس sahamir-ac.com و یا تماس با واحد اموزش این موسسه به شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۱۲۹ تماس بگیرند.

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر