|
کدخبر: 143401

پیش‌بینی روحانی از بورس ۱۴۰۰

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه بورس امسال نقش سازنده‌ای در اقتصاد داشت و سال بعد هم نقش محوری خواهد داشت، گفت: طبیعت این بازار فراز و نشیب دارد و به نقطه ثبات می‌رسد.

بورس پیش‌بینی روحانی از بورس ۱۴۰۰

حسن روحانی در جلسه هیات دولت با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ با سال قبل و جاری از نظر سیاسی، اقتصادی گفت: در همین هفته‌ها، بهبود نسبی را در بخش‌های مختلف داریم. دیروز درباره بودجه جلسه خوبی داشتیم و نظرات به هم نزدیک تر شده است. تحولات بودجه عمرانی نشان می‌دهد شرایط چگونه است و انتظار مردم را مثبت کرده و در سایه این انتظار مثبت، شاهد تحول مثبت در اقتصاد، کشاورزی و خدمات هستیم.

وی افزود: بورس در امسال نقش سازنده‌ای داشت و سال بعد هم نقش محوری در اقتصاد خواهد داشت. طبیعت بورس فراز و نشیب دارد و به نقطه ثبات می‌رسد. صادرات نفت با شرایط سال آینده پیش‌بینی شده و حفظ ارزش پول ملی برای ثبات اقتصاد مورد نظر بوده است.

منبع: بورس پرس
  • محمد ارسالی در

    تو رو خدا حرف نزن

  • ناشناس ارسالی در

    برای جیب کثیف شما عالی بود اما برای جیب مردم و حامیان شما ۱۵۰ درصد زیان داشت، ال بته درصد اعلامی ۸۰ درصد زیان به علاوه ۷۰ درصد سود انتظاری مردم جمعا ۱۵۰ درصد خسا رت کمی نیست.با عرض پوزش قدری حیا برای شخ ص رئیس جمهور بد نیست ایشان توهم عجیبی دا رند. ضمنا هر زمان ایشان زبان در کام برای مردم چرخاندند جز عذاب و ناراحتی برای مر دم چیز مثبتی در پی نداشت!؟

  • ناشناس ارسالی در

    اقای نوبخت خجالت بکشید سود بورس پیشکش شم ا اما وقتی بنده ۷۰ درصد سرمایه ام توسط ج بران کسر بودجه شما پودر میشود یعنی بنده ۲۰۰ میلیون تومان در بورس به دعوت دولت در مرداد ماه سرمایه گذاری کردم نه تنها سود ی عایدم نشد بلکه ۱۴۰ میلیون تومان از سرم ایه ام پودر شد و رفت به حساب دولت یعنی ح قوق ماهیانه بنده ۵ میلیون بوده که شما مع ادل ۲۸ ماه حقوق به بنده بدهکار هستی متاس فم برای مدیریت مسخره شما و خصوصا وزیر مک ار اقتصاد

ارسال نظر