|
کدخبر: 126646

این سهامداران بورسی بیشترین سود را کسب کردند

امروز سهامداران شرکت‌های کاشی و سرامیک حافظ، بانک پارسیان و باما در بورس و معامله‌گران شرکت‌های نفت ایرانول، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و داروسازی تولید دارو بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲۳هزار و ۲۰۹واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۲۲هزار و ۹۴۶واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۴میلیارد و ۷۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۳هزار و ۶۹۲میلیارد تومان در یک میلیون و ۵۳۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی و سرامیک حافظ، بانک پارسیان و باما بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران، صنایع ریخته‌گری ایران و پتروشیمی شیراز بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۲۴۸میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۳۵میلیارد تومان در ۵۵۹هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۲۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۸۳۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های نفت ایرانول، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و داروسازی تولید دارو بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های مهندسی ساختمان تاسیسات راه‌آهن، آهن و فولاد ارفع و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

منبع: تسنیم
  • هاجر کرمی دواب ارسالی در

    09902155796

ارسال نظر