|
کدخبر: 126595

کدام سهام مورد توجه بورس بازان است؟

با شروع معاملات امروز بازار سهام بعد از روند صعودی ۱۰ هزار واحدی شاخص کل عرضه بر تقاضا غلبه کرد و شاخص کل بازار تحت فشار عرضه ۱ درصد افت کرد، اما ادامه روند بازار امروز چگونه خواهد بود؟

عرضه در نمادهای شاخص‌ساز به نوعی باعث افت شاخص کل بازار سهام شد و احتمال می‌رود این عرضه به دلیل محدودیت نوسان‌گیری روزانه انجام شده است.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: مردم به دنبال خرید سهم‌های بنیادین و سهم‌هایی هستند که بازار به آنها توجه می‌کنند و سهم‌های فولاد، پتروشیمی و پالایشی‌ها مورد توجه سهامداران حقیقی هستند و درحال‌حاضر نیز بازار انتظار دارد قیمت دلار کاهش پیدا کند و برای همین موضوع به سمت نمادهای خودرویی رفته است، بیشتر سهم‌ها با نرخ ارز زیر ۲۰ هزار تومان معامله می‌شوند و این موضوع نشان دهنده ارزندگی سهم‌ها است.

او در رابطه با ادامه روند احتمالی بازار گفت: امروز حجم صف‌های فروش مانند هفته قبل زیاد نیست و تقاضا می‌تواند روند عرضه بازار را پوشش دهد، همانطور که در مقطی این را کار کرد و نمادی مانند فولاد از رنج منفی خارج شد. در رابطه با روند بازار این هفته نیز بنده به روند بازار خوشبین هستم.

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر