|
کدخبر: 191722

اخرین قیمت دلار در معاملات امروز

در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران به طور میانگین هر دلار به نرخ ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

بانک و بیمه اخرین قیمت دلار در معاملات امروز

 مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران با بیان اینکه در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران به طور میانگین هر دلار به نرخ ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد، افزود: در روز معاملاتی سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰، نماد دلار در ابتدای جلسه معاملاتی کار خودش را با نرخ ۲۵ هزار ۲۱۰ تومان شروع کرد و در پایان ساعت کاری به ۲۵ هزار و ۲۸۰ تومان رسید.

مهدی گوهررستمی افزود: میانگین وزنی دلار در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان بود.

وی اضافه کرد: در نماد معاملاتی یورو جلسه معاملاتی امروز با رقم ۲۹ هزار و ۵۲۱ تومان کار خود را شروع کرد و در پایان ساعت معاملات نرخ هر یورو رقم ۲۹ هزار ۸۹۷ تومان را ثبت کرد.

بگفته مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران برآیند معاملات یورو میان کارگزاران بازار متشکل ارز ایران به میانگین وزنی ۲۹ هزار و ۷۲۵ تومان رسید.

گوهررستمی افزود: حجم معاملات دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز سه شنبه، ۸ میلیون و ۸۷۸ هزار دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۴۹۸ هزار یورو بود.

به گفته وی دلار در پایین‌ترین نرخ خود با رقم ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۵ هزار و ۴۰۴ تومان معامله شد.

همچنین هر یورو در پایین‌ترین نرخ خود با قیمت ۲۹ هزار و ۵۲۱ تومان و در بالاترین نرخ با قیمت ۲۹ هزار و ۸۹۷ تومان معامله شد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...