|
کدخبر: 185071

فعالسازی تیم نظارت مصرف برق از امشب

تیم‌های نظارت ویژه شبانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با همراهی نمایندگان دادستانی به منظور قطع روشنایی‌های غیرضروری و تزئینی ساختمان‌های اداری و تجاری و برج‌های مسکونی پایتخت، از امشب/۱۹تیر/ فعال می‌شوند.

انرژی فعالسازی تیم نظارت مصرف برق از امشب

به دنبال افزایش نامتعارف مصرف برق کشور و بروز خاموشی‌های ناشی از سبقت گرفتن مصرف از توان تولیدی نیروگاه‌های کشور، همزمان با اعمال برنامه‌های فنی در حوزه کاهش بار شبکه، گروه‌های ویژه نظارتی نیز به منظور رصد وضعیت روشنایی غیرمتعارف ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی پایتخت، آغاز به کار می‌کنند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، به منظور کاهش بار شبکه توزیع برق و جلوگیری از بروز خاموشی، کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با همراهی و همکاری نمایندگان دادستانی تهران، با اجرای گشت‌های شبانه، روشنایی‌های غیرمتعارف و تزئینی مشترکان را در تهران، رصد و تعدیل خواهند کرد.

همچنین در این راستا و طبق دستورالعمل‌های ابلاغی، تمامی ادارات تهران موظف هستند علاوه بر کاهش حداقل ۵۰ درصدی مصرف برق در ساعات اداری، در خارج از ساعات کاری نیز حداکثر معادل ده درصد مصرف برق دوره مشابه سال گذشته، برق مصرف کنند.

از ابتدای خردادماه به علت افزایش دما، مصرف برق در تهران افزایش داشته و از این رو شرکت توزیع نیروی برق تهران جدول زمانبندی خاموشی ارائه کرده است و وضعیت برق تهران به صورت مستمر رصد می‌شود

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...