|
کدخبر: 326622

اختصاصی گسترش نیوز

تون کوین رویای بیت کوین شدن در سر دارد + جدول قیمت ارز های دیجیتال

در بازار ارز دیجیتال امروز ۳ رمز ارز بیت کوین، تون کوین و بایننس کوین با افزایش قیمت جذاب بهترین عملکرد را ثبت کردند. اتریوم هم با رشد ۰.۴۸ درصدی در مدار افزایشی ماند. پیش بینی می شود بعد از رویداد هاوینگ قیمت ها روند صعودی به خود بگیرند

اقتصاد تون کوین رویای بیت کوین شدن در سر دارد + جدول قیمت ارز های دیجیتال

امروز بیت کوین با نرخ ۶۱,۰۱۶ هزار دلار (۳,۷۰۳,۴۳۷,۹۶۱ تومان) معامله می‌شود و بازار نسبت به روز گذشته با  روند افزایشی روبرو بوده است. هم اکنون ارزش کل بازار بیت کوین ۱,۲۰۱,۸۶۴,۱۰۷,۵۰۷ هزار دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته گذشته این ارز دیجیتال ‍ ۱۳,۰۵۲,۲۳۸,۹۶۱ هزار دلار بود. در حال‌ حاضر بیت کوین نسبت به روز گذشته روند افزایشی به خود گرفته است. پیش‌بینی می‌شود که در ماه‌های آینده روند بازار رمزارزها تغییر کند.

تون کوین همه را عاشق بازار ارز دیجیتال کرد

امروز وضعیت بازار ارز دیجیتال همانند روز قبل رو به رشد بوده و تقریبا اکثر رمز ارز ها در رقابتی تنگا تنگ با یکدیگر هستند. رمز ارز تون کوین و نسبت به سایر ۱۰ ارز دیجیتال برتر دیگر نیز درصد قابل توجهی رشد کرده است. رمز ارز تون کوین با ۲.۸۵ درصد رشد و نرخ ۶.۹۴ هزار دلار (۴۳۲,۷۴۲  تومان) معامله می‌شود. ارزش کل بازار ۲۴,۱۱۱,۴۵۳,۸۱۱ هزار  دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته گذشته این ارز دیجیتال ۲۳۵,۲۵۹,۷۳۱ هزار دلار بود.

اگر بخواهیم سومین ارز دیجیتال را که تا این لحظه روند صعودی در بازار ارز دیجیتال را  داشته است معرفی کنیم ،  رمز ارز بایننس کوین ( Binance Coin ) می باشد که بعد از تون کوین  بیشترین افزایش قیمت را برای خود ثبت کرد.  رمز ارز بایننس کوین (Binance Coin) با نرخ ۵۹۰.۵۰ هزار دلار (۳۵,۹۱۱,۴۹۵تومان) معامله می‌شود. ارزش کل بازار ۸۷,۱۵۱,۳۴۱,۶۰۸ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته گذشته این ارز  دیجیتال  ۱,۲۱۵,۷۱۳,۷۴۹  دلار بود.

چه خبر از بازار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته

اگر نگاهی به مهم‌ترین اخبار ۲۴ ساعته گذشته بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم، با اخبار مهمی رو به رو خواهیم شد که در ادامه به صورت تیتروار به این اخبار می‌پردازیم.

این دو ارز دیجیتال در راه انفجار قیمت 

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر در شرایط رکودی به سر می‌برد. این وضعیت نه تنها بر بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی تأثیر گذاشته، بلکه بر میم کوین‌ها نظیر دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) نیز انعکاس پیدا کرده است.

تکرار تاریخ در بازار ارز دیجیتال / بیت کوین تا کجا صعود می کند ؟

بر اساس گفته‌های تحلیلگران متخصص در حوزه ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین در حال طی کردن مسیری مشابه با مسیری است که پس از رویداد هاوینگ سال ۲۰۱۶ طی کرد.

چشم ها به تایید ETF اتریوم دوخته شد / پس از تایید چه اتفاقی می افتد ؟

در ماه ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأیید ۱۱ صندوق قابل معامله در بورس (ETF) معاملات اسپات بیت‌کوین را اعلام کرد. این تحول موجب برانگیخته شدن انتظارات بسیاری از فعالان صنعت ارزهای دیجیتال شده است.

در پایان جدولی از لیست ۱۰ رمز ارز برتر ارز دیجیتال را برای شما به نمایش گذاشه ایم.قابل ذکر است که قیمت ها تا لحظه انتشار این خبر با اندکی تغییر مواجه است.

رمز ارز-دیجیتال۱۱

 

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها