|
کدخبر: 326567

کرمان موتور شرایط فروش قسطی را را اعلام کرد

شرکت کرمان موتور، شرایط فروش اقساطی خودروی KMC X5 را برای ماه اردیبهشت سال ۱۴۰۳ اعلام کرده است. این شرایط جدید فروش اقساطی، از روز دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ماه، اجرایی خواهد شد.

اقتصاد کرمان موتور شرایط فروش قسطی را را اعلام کرد

این اطلاعیه از سوی شرکت کرمان موتور صادر شده و مشتریان مایل به خرید خودروی KMC X5 می‌توانند از این شرایط فروش اقساطی جدید بهره ببرند. جزئیات این طرح فروش اقساطی، از جمله میزان پیش‌پرداخت، تعداد اقساط و مبلغ هر قسط، توسط این خودروساز در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

آغاز فروش اقساطی خودروی KMC X5 توسط شرکت کرمان موتور با دوره‌های تسویه ۱۸ و ۲۴ ماهه از امروز، ۲۴ اردیبهشت ماه، آغاز می‌شود.

براساس جزئیات اعلام شده، مبلغ پیش‌پرداخت برای خرید این خودرو یک میلیارد تومان تعیین شده است. همچنین، قیمت مصوب برای KMC X5 یک میلیارد و ۳۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مشتریان علاقه‌مند به خرید این محصول کرمان موتور می‌توانند با پرداخت مبلغ پیش‌پرداخت یک میلیارد تومانی، آن را در اقساط ۱۸ یا ۲۴ ماهه تسویه کنند.

شرایط فروش اقساطی KMC X5 کرمان موتور

موعد تحویل KMC X5 در شرایط فروش اقساطی اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹۰ روز کاری اعلام شده است. مشتریان می توانند از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ نسبت به ثبت‌نام این خودرو اقدام کنند. در حال حاضر فرایند خرید محصولات کرمان موتور از طریق نمایندگی‌های این شرکت قابل پیگیری است.

رنگ‌های قابل سفارش در شرایط فروش اقساطی KMC X5 ویژه اردیبهشت ۱۴۰۳ سفید، مشکی، خاکسری، قرمز، آبی و قهوه ای متالیک است. لازم به ذکر است که در این شرایط فروش سند خودروها تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهند ماند.

از ابتدای سال جاری تاکنون شرکت کرمان موتور شرایط فروش محصولاتی مانند KMC T9، جک J4، بک X3 پرو، KMC J7، KMC A5 و KMC X5 را اعلام کرده و توانسته تا آمار فروش بالایی را در ابتدای سال ۱۴۰۳ ثبت کند. با توجه به آمار تولید و ثبت تقاضای خرید می توان پیش بینی کرد که کی ام سی ایکس ۵ یکی از پرفروش‌ترین محصولات کرمان موتور در سال جاری خواهد بود و می‌تواند نظر بسیاری مشتریان این شرکت را به سمت خود بکشاند.

فروش اقساطی lmc x55

در حال حاضر که KMC X5 در بازار آزاد ۳۸۲ میلیون تومان گران‌تر از کارخانه، یعنی به ارزش یک میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جدول-خودرو۱

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها