|
کدخبر: 189455

این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های توسعه معادن و صنعت معدنی خاورمیانه، نورد آلومینیوم و بیمه البرز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرابورس ایران، پخش هجرت و آهن و فولاد ارفع ساوه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

اقتصاد این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۳۴هزار و ۹۶۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۵۱هزار و ۴۶۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۵۴۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۸۱۸میلیارد تومان در بیش از ۷۶۳هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های توسعه معادن و صنعت معدنی خاورمیانه، نورد آلومینیوم و بیمه البرز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های لعابیران، سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کرمانشاه و لیزینگ ایران افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۸۴۵میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۴۳۸میلیارد تومان در ۳۵۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۹۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۷۹۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های فرابورس ایران، پخش هجرت و آهن و فولاد ارفع بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، شیر پاستوریزه پگاه فارس و کشاورزی و دامپروری ملارد شیر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...