|
کدخبر: 132061

پرداخت وام ۵۰ میلیونی به بازنشستگان + جزییات ثبت نام

امکان خرید لوازم خانگی با وام ۵۰ و ۳۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان فراهم شده است.

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است که با یک تولیدکننده داخلی تفاهمنامه‌ای امضا کرده است تا بازنشستگان بتوانند خریدهایشان را از این تولیدکننده انجام دهند.

خرید لوازم خانگی ایرانی با این وام به صورت اینترنتی است و کالا با هزینه تولیدکننده تا درب خانه حمل می‌شود و البته هزینه حمل لوازم خانگی به طبقات آپارتمان بر عهده خریدار است.

متقاضیان برای گرفتن این وام می‌توانند به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه کنند و در قسمت طرح یاری (مستطیل آبی رنگ) گزینه بسته هفتم خرید قسطی لوازم خانگی را انتخاب کنند و با ورود به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب به صورت اینترنتی از این تسهیلات استفاده کنند.

در این طرح برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی در نظر گرفته شده است که وام بیشتر برای بازنشستگان با حقوق بالاتر و توانایی بیشتر برای پرداخت اقساط است.

بر اساس جزییاتی که صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است بازنشستگان در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا را به صورت نقدی می‌پردازند و ۹۸ درصد باقیمانده با سود ۱۰ درصد در ۶۰ قسط مساوی (پنج ساله) از حقوق شخص به صورت ماهانه کسر می‌شود.

البته اگر بهای کالا یا کالاهای انتخابی، بیشتر از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه باید به صورت نقدی پرداخت شود. همچنین صندوق بازنشستگی کشوری توضیح داده است که بازنشستگان برای خرید کالا با این وام حتما باید از سپهر کارت یا همان کارت بانکی متعلق به بانک صادرات استفاده کنند.

منبع: تجارت نیوز
 • بازنشسته ارسالی در

  همین وام را برای رهن واجاره مسکن هم بدهی د .

 • دیار میرزا ارسالی در

  مواظب باشید یکبار اشتباهی باز نشستگان تامین اجتماعی ننویسید

 • ناشناس ارسالی در

  پس بازنشستگان تامین اجتماعی چه؟

 • آزاد ارسالی در

  با سلام این دیگه چه وامی است که ما خودما ن اختیار مصرف آن را نداشته باشیم به نظر می رسداین به اصطاح کاسه ای زیر نیم کاسه است وگرنه اگه چنین وامی صحت داشته باشد م ثل کارمندان بازنشسته که از صندوق تامین ا جتماعی حقوق می گیرنداز طرف بانک رفاه به آنها پنجاه میلیون وام می دهند و آزادانه در هرجایی که بخواهند هزینه می کنند پس بن ابرین این چنین وامی بسیار شبهه دارد و ما فریب نمی خوریم.واین وام فقط برای خودتان که اینچنین تصمیم می گیرد خوب است.

 • مجید ارسالی در

  همش سرکاریه دولت برای اینکه بگوید برای ب ازنشستگان کاری انجام داده به دروغ چنین ط رحی را نمایش داده ولی هر بازشسته که به ا ین سایت مراجعه کند میبیند که هیچ کالایی برای عرضه نبوده و نیست

 • امیر ارسالی در

  تو سایت مورد نظر رفتم فقط یخچال و فریزر هست و خبری از لباسشویی و ظرفشویی و تلویز یون و فرش و بخاری و کولر و ..... نیست ای نم یجور کلاهبرداری جدیده

 • دباغ ارسالی در

  سلام من متوجه نشدم الان من بخوام یك یخچا ل بخرم كجا مراجعه كنم ماهانه چقدر باید ب دم با چند در صد سود میتونم بخرم پیش پردا ختش چقده لطفا برام توضیح بدین من بازنشست ه تامین اجتماعیم ممنون میشم پاسخ بدین ای ا ۵۰میلیون سقف خریدمونه اگه كمتر بخوایم هم میشه

ارسال نظر