|
کدخبر: 172438

شاخص بورس در هفته گذشته چقدر رشد داشت؟

شاخص بورس در هفته اخیر با رشد بیش از ۱۱ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۱۸۳ هزار واحدی رسید.

اصناف شاخص بورس در هفته گذشته چقدر رشد داشت؟

بررسی وضعیت شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت نشان می‌دهد که شاخص در هفته اخیر با اُفت و خیز فراوانی روبرو بوده است.

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از سطح یک میلیون و ۱۷۲ هزار واحدی آغاز کرد و با گذراندن هفته پر نوسان کار خود را در کانال یک میلیون و ۱۸۳ هزار واحد به پایان رساند که رشد ۱۱ هزار واحدی شاخص را نشان می‌دهد.

شاخص بورس در اولین روز هفته مورخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ با ریزش بیش از ۴ هزار واحدی به یک میلیون و ۱۶۷ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با ریزش ۵۹ واحدی به سطح ۱۷ هزار و ۳۶۵ واحدی رسید.

در معاملات ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ روند نزولی شاخص بورس ادامه پیدا کرد و شاخص کل بورس با اُفت بیش از ۱۵ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۱۵۱ هزار واحدی رسید وشاخص فرابورس با اُفت بیش از ۱۳۸ واحدی در پله ۱۷ هزار و ۲۲۷ واحدی قرار گرفت.

شاخص بورس در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تغییر رویه داد و با رشد بیش از ۵ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۱۵۷ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با رشد بیش از ۳۸ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۲۶۸ واحدی رسید.

شاخص بورس در معاملات ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ رشد بیش از ۲۱ هزار واحدی را تجربه کرد و به پله یک میلیون و ۱۷۹ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۱۵۳ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۴۲۷ واحدی رسید.

شاخص در آخرین روز کاری هفته مورخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ همچنان سبزپوش باقی ماند و با رشد ۴ هزار واحد دیگر کار خود را در سطح یک میلیون و ۱۸۳ واحد به پایان رساند و فرابورس با رشد بیش از ۵۹ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۴۸۶ واحدی رسید.

بررسی‌ها نشان می‌دهد شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت ۳ روز منفی و ۲ روز مثبت را به ثبت رساند و روند کلی شاخص مثبت بوده است.

منبع: میزان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...