|
کدخبر: 162733

قیمت جدید دام زنده اعلام شد

رئیس شورای تامین‌کنندگان دام کشور گفت: عرضه گوشت با نرخ‌های بالا ناشی از فضا‌سازی و جوسازی حوزه فروش است و ارتباطی به تولیدکننده ندارد.

اصناف قیمت جدید دام زنده اعلام شد

منصور پوریان رئیس شورای تامین‌کنندگان دام کشور از کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی مصرف گوشت در بازار خبر داد و گفت: بنابر آمار سالیانه یک میلیون تن گوشت قرمز در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد که ۸۵۰ تا ۹۰۰ هزار تن از این میزان در داخل و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود که با توجه به گسترش ویروس کرونا، تقاضا برای خرید به میزان چشمگیری کاهش یافت.

وی نرخ کنونی هر کیلو دام سنگین را ۳۸ هزار تا ۴۱ هزار تومان و دام سبک ۴۷ هزار تا ۵۲ هزار تومان اعلام کرد.

پوریان از انباشت و فراوانی دام در بازار خبر داد و گفت: عرضه گوشت با نرخ‌های بالا ناشی از فضاسازی و جوسازی حوزه فروش نهایی است و ارتباطی به تولیدکننده ندارد.

رئیس شورای تامین‌کنندگان دام درباره آینده بازار گوشت بیان کرد: با عرضه بره‌های نو به بازار پیش‌بینی می‌شود که نرخ گوشت به نرخ منطقی خود برسد.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به آنکه بخش اعظم دامداری‌ها سنتی است، نهاده با نرخ مصوب به‌دست دامدار نمی‌رسد که با این وجود تولیدکنندگان مجبورند چندبرابر نرخ از بازار آزاد خریداری کنند که تمامی این عوامل نرخ تمام شده تولید را افزایش می‌دهد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • ناشناس ارسالی در

  این قیمت روازکجابایدگیراورد

 • ناشناس ارسالی در

  چراهمه چی چند برابرشده بجز دام....جوکیلو یی۶هزارتومان.کاه ۴۵۰۰ یونجه۵۰۰۰دامداربدب خت چه کند

 • حسین ارسالی در

  معلوم میشه در نحوه نرخ گذاری دام زنده .د ستهای مرموز وخائنی درکارند که مسئولین مر بوطه نتوانسته به اشکال کار البته خیانت م رموز پی ببرند.

 • ناشناس ارسالی در

  از مسولان و دولت و حکومت تقاضا دارم دامدار به همراه دامهاشون رو با همدیگه دفن کنن تا هم ما دامدارا راحت بشیم هم دامهامون کمتر گرسنگی بکشن و این سال خشک هم همه ی مهیا باشه براتون برا واردات و سود بردن هنگفت

 • محمد ارسالی در

  واقعا جای تاسف داره تو این خشک سالی و چن د برابر شدن کاه و جو نهاده نسبت به پارسا ل و چند برابر شدن قیمت دارو بااین نرخهای دروغین دامداران رو به ورشکستگی میرسونید و میلیونها نفرو بیکار می کنید مگه اجناس و اقلام دیگه از پارسال تا این موقع ارزو ن تر شده که هی دنبال شکستن قیمت گوشت هست ید و کیگید به کرخمنطقی برسه؟!!

 • ناشناس ارسالی در

  فقط علوفه نیست
  یه دونه قرص انگل شده دونه ۲هزارتومن
  هرورق ۱۲هزارتومن اخه هم خرج داروشون در نمیارن
  ببا بیاین دارو درست توزیع کنین کاه ینجه بزنه تو سرتون

  • ناشناس ارسالی در

   دامدار باید برو بمیرد

 • یه دامدار ارسالی در

  سلام واقعا متا سفم برای همه مسئولین ک هم ه ب فکر خودشونن خدا هم اون بالا هس مثل ا ینکه فراموش کردین خدایی داریم واقعا دامد ار از کجا بیاره بسته قرص ک پارسال 5 تومن خریدم الان بسته ای 40 هزار میخرم کاه ب این گرونی جو ب این گرونی بعد گوشت رو ارز ون میکنین ما هم زن و بچه داریم میخوام دا مم رو بفروشم چون امسال 3 برابر تعداد دام ضرر کردم و قرض هام رو ندارم بدم همه دام دارها شما هم دیگه دام نگه داری نکنین چون فقط ب این قشر داره ظلم میشه

 • احمد ارسالی در

  با شایعه سازی نمیتونی قیمت بیاری پایین ا قای مفت خور فقط بساط جور میکنی برای بیشت ر قاچاق شدن دام سبک به کشورهای همجوار

 • ناشناس ارسالی در


  اقای پوریان خیال کرده شاه کارکرده اند که کاری کرده انددام رودست دامدارمانده پس حمایت ازتولید کجاست جهش تولید کجاست مانع زداییمانع زدای کجاست چرا فرمایشات رهبر انتقلاب را نادیده میگیرید

 • ن ارسالی در

  دامدار بدبخت

 • ناشناس ارسالی در

  این قیمت ها رو از کجا تون درمیارین حرف شماتابازارفاصله زمین تااسمون هست همش دروغ دروغ دروغ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...