|
کدخبر: 107511

ورود مجلس به ماجرای گرانی مرغ و تخم‌ مرغ

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی از بررسی افزایش قیمت مرغ و تخم‌ مرغ در نخستین جلسه این کمیسیون خبر داد.

اصناف ورود مجلس به ماجرای گرانی مرغ و تخم‌ مرغ

معین‌الدین سعیدی در خصوص چگونگی ورود کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به موضوع مرغ و تخم‌مرغ اظهار کرد: کمیسیون کشاورزی به تازگی تشکیل شده و تاکنون دو جلسه بیشتر نداشته است. قطعا در جلسات هفته آینده روی موضوع دام و طیور و افزایش قیمت مرغ و تخم‌مرغ بحث‌هایی خواهیم داشت. نظر شخصی من در این مورد اهمیت ندارد و ترجیح می‌دهم نظر کارشناسی اعضای کمیسیون را رسانه‌ای کنم.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص ناتوانی کشتی‌های حامل نهاده‌های دامی برای ورود به کشور وجود دارد، تصریح کرد: شواهد حاکی از آن است که نهاده‌هایی آمده است اما برای ورود آنها به کشور مشکلات ارزی داریم که بانک مرکزی نیز ظاهرا نمی‌تواند موافقتی در مورد ورود آنها انجام دهد. ما مکاتباتی با بانک مرکزی داشته‌ایم و قرار بر این است که با آقای عبدالناصر همتی جلسه‌ای داشته باشیم.

سعیدی در پایان گفت: ترجیح می‌دهم تا این موضوع در کمیسیون کشاورزی بررسی نشود از آن حرف نزنم؛ هم‌اکنون در تعطیلات مجلس شورای اسلامی هستیم و بهتر این است که خلاصه جلسات را بعد از تشکیل جلسات منتشر کنیم.

 

 

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر