|

بخوانید :

کدخبر: 290398

خبر ویژه وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی و شروع پرداخت‌ها

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در خبر شبکه یک، اظهار کرد: رتبه‌بندی معلمان یکی از ارکان سند تحول بنیادین است که پس از تصویب قانون، آیین‌نامه و شیوه‌نامه، سامانه الکترونیکی برای اجرای این عملیات، طراحی و استقرار پیدا کرد.

آموزشی خبر ویژه وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی و شروع پرداخت‌ها

وی به اهمیت رتبه‌بندی معلمان اشاره کرد و افزود: رتبه‌بندی، تغییر بنیادی را در جریان فعالیت معلم از نظر ارتقای شایستگی‌ها و تعلیم و تربیت ایجاد می‌کند و ترمیم در نظام پرداخت عادلانه خواهد بود.

نوری تصریح کرد: جا دارد از رئیس‌جمهور  تشکر کنم که ساعت‌ها وقت گذاشتند تا این موضوع که با اختلالی در پایان سال مواجه بود و از فرهنگیان و خانواده‌های آنان نیز عذرخواهی می‌کنم، حل شود.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: رئیس‌جمهور به این موضوع ورود کرد و حداکثر ارفاق که قانون برای افزایش اعتبار رتبه‌بندی اجازه می‌داد را قائل شد و در این زمینه دستور داد؛ امروز هم این تخصیص در استان‌ها توزیع شد و پرداخت‌ها آغاز شده است.

وی با بیان اینکه وجوهی که واریز می‌شود، معوقات رتبه‌بندی معلمان است، اظهار کرد: یک تصوری ایجاد شد که رتبه‌بندی انجام نشده است؛ رتبه‌بندی برای معلمان در رتبه یک انجام شد و همه معلمان مشمول، مزایای رتبه‌بندی را دریافت کردند و معوقات به معنای تفاوت رتبه اول با رتبه استحقاقی معلمان است.

نوری با بیان اینکه از صبوری و نجابت فرهنگیان تشکر می‌کنم، گفت: الحمدالله این اقدام انجام شده و پرداخت‌ها شروع شده است و تا ساعات آینده برای همه معلمان مشمول واریز می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکلات در نحوه پرداخت حقوق اسفند معلمان نیز بیان کرد: افرادی که در این خصوص قصور و تقصیر داشتند، شناسایی شدند و حتما برخوردهای قانونی با آنها انجام می‌شود.

 

منبع: فارس
  • ناشناس ارسالی در

    آقای نوری، این پول حلال است؟ حق الناس در آن نیست؟!

  • ابراهیم ارسالی در

    ما بازنشستگان اول مهر1400 بابت رتبه بند ی هنوز هیچی دریافت نکرده ایم . وزیر فقط بلده دروغ بگه

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...

سایر رسانه ها