|

بخوانید :

کدخبر: 275533

دو انتصاب جدید در آموزش و پرورش

طی احکامی جداگانه از سوی وزیر آموزش و پرورش دو انتصاب جدید در حوزه ستادی این وزارتخانه انجام شد.

  یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در احکامی جداگانه زهرا پناهی‌روا را به عنوان مدیرکل امور شاهد و ایثارگران و بابک هاشمی‌نکو را به عنوان مشاور وزیر در امور تشکل‎های فرهنگیان منصوب کرد؛ متن احکام انتصابات به شرح زیر است:

سرکار خانم زهرا پناهی روا

باتوجه به تعهد، تجارب ارزنده و شایستگی جناب‎عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیرکل امور شاهد و ایثارگران» منصوب می‎شوید.

امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویّات و مطالبات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و پی‌گیری سیاست‎های رئیس جمهور محترم، با درنظرداشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست‎های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات آموزش و پرورش و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان‎ها، در تحقق  برنامه‎های وزارت ‌آموزش و پرورش دولت سیزدهم به ویژه توسعه کیفی و کمی مدارس شاهد، موفق و مؤید باشید.

در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلاب‎گری»، «مردم‎داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است.

توفیق روزافزون جناب‎عالی را در انجام وظایف محول از خداوند متعال مسألت دارم.

همچنین در حکم مشاور وزیر در امور تشکل‎های فرهنگیان آمده است:

«جناب آقای سید بابک هاشمی‌نکو

باتوجه به تعهد، تجارب ارزنده و شایستگی جناب‎عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور وزیر در امور تشکل‎های فرهنگیان» منصوب می‎شوید.

امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات و مطالبات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و پی‎گیری سیاست‎های رئیس جمهور محترم، با درنظرداشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست‎های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات آموزش و پرورش و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان‎ها، در جلب مشارکت تشکل‎های قانونی فرهنگیان در راستای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری از دستگاه تعلیم و تربیت رسمی کشور و نیل به اهداف مندرج در سند تحول بنیادین موفق و مؤید باشید.

در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلاب‎گری»، «مردم‎داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است.

توفیق روزافزون جناب‎عالی را در انجام وظایف محول از خداوند متعال مسألت دارم.»

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...