|

بخوانید :

کدخبر: 274857

خبر مهم وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بارگذاری مدارک تا فردا (سی و یکم شهریورماه) تمدید شده است و معلمان هرچه زودتر باید این مدارک را جمع آوری و ثبت کنند.

آموزشی خبر مهم وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان

یوسف نوری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران افزود: از اول سال آینده تقویمی، به صورت استحقاقی هر فرد در هر رتبه وارد می‌شود.

نوری درباره پیوستن وزارت آموزش و پرورش به پنجره ملی گفت: سامانه اصلی آموزش و پرورش مدت‌هاست که به پنجره واحد خدمات الکترونیک دولت پیوسته است و زیرمجموعه‌ها را هم مکلف کردیم هر چه زودتر این اقدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: اگر احیانا زیرساخت‌ها آماده نباشد باید همکاران ما با منطق مستدل دلیل تأخیر احتمالی‌شان را در این ارتباط اعلام کنند.

وزیر آموزش  و پرورش همچنین در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید آیا کل آموزش و پرورش به این پنجره واحد می‌پیوندد، اظهار داشت: آنچه که برای ما تکلیف شده است چهار سامانه است که اولین و مهم‌ترین آن را وصل کرده‌ایم و سه سامانه زیرمجموعه نیز باید وصل شود.

وی در پاسخ به اینکه قانون رتبه‌بندی معلمان چه موقع اجرایی می‌شود، تصریح کرد: برخی از همکاران ما مدارک لازم را هنوز بارگذاری نکرده‌اند.

نوری در پاسخ به ایرنا که آیا وزارت آموزش و پرورش مدارک لازم معلمان را در اختیار ندارد، اضافه کرد: یکسری از مدارک هستند که در سامانه ما قرار دارند و همکاران ما باید یکسری مدارک تکمیلی را هم بارگذاری کنند که این مدارک مربوط به صلاحیت عمومی یا شایستگی عمومی و شایستگی تخصصی و حرفه‌ای است و ما این مدارک را نداریم.

وی خاطرنشان کرد: باید یکبار برای همیشه در راستای اجرای این طرح، مدارک مورد نیاز در سامانه مشخص شده قرار بگیرد و از همکارانمان درخواست می‌کنیم که این کار را هرچه زودتر انجام دهند. به گفته وزیر آموزش و پرورش، بارگذاری مدارک تا فردا (سی و یکم شهریورماه) تمدید شده است و معلمان هرچه زودتر باید این مدارک را جمع آوری و ثبت کنند تا وزارت آموزش و پرورش هم بتواند رتبه بندی معلمان را سریع‌تر انجام دهد.

منبع: اقتصاد نیوز
  • داریوش ارسالی در

    سال تقویمی آینده ! چی میگی وزیر بی عرضه؟ بازم دروغ . باز انداختیم سال دیگه . سال بعدم میگین تابستان و... ناف شما رو با د روغ بریدن

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...