|

بخوانید :

کدخبر: 210168

تذکر یک نماینده درباره رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان

نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان به خاطر توجه به لایحه نظام رتبه بندی معلمان تشکر می کنم و انتظار داریم که ضمن بررسی در کمیسیون هر چه سریع تر در صحن مجلس هم تصویب شود.

آموزشی تذکر یک نماینده درباره رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان

 شهریار حیدری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: از نمایندگان به خاطر توجه به لایحه نظام رتبه بندی معلمان تشکر می کنم. انتظار داریم که ضمن بررسی در کمیسیون هر چه سریع تر در صحن مجلس هم تصویب شود که حداقل خدمت مجلس انقلابی و جهادی به معلمان گرانقدر است. همچنین همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین مورد انتظار است که ان شاءالله هر چه سریع تر اجرایی شود.

وی در ادامه با بیان اینکه سامانه گرمسیری که پروژه ای عظیم و حاکمیتی است، مورد غفلت وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه قرار گرفته است، تاکید کرد: انتظار دارم که هر چه سریع تر با حضور میدانی در این منطقه از نظر تخصیص اعتبار سر و سامان یابد. در بحث سند تحول و توسعه پتروپالایش استان کرمانشاه نیز از وزیر نفت انتظار دارم که این پروژه را اجرایی و عملیاتی کند.

نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار ثبت روز ۴ مهرماه به نام روز مقاومت گیلانغرب در تقویم جمهوری اسلامی ایران شد.

حیدری در تذکری به وزیر راه و شهرسازی نیز خواستار تکمیل جاده های غیر استاندارد حوزه انتخابیه به ویژه گیلانغرب شد.

وی همچنین از سوی تمام ملت ایران و به ویژه جامعه کرد از انتخاب فرمانده نیروی دریایی از سوی مقام معظم رهبری تشکر کرد.

نماینده مردم گیلانغرب در پایان خواستار اعمال سریع تر امهال وام های مناطق زلزله زده استان کرمانشاه که در ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تصویب و تاکنون اجرایی نشده از سوی بانک مرکزی شد.

 

منبع: ايسنا
  • علی ارسالی در

    ازاینکه بعداز سالها رتبه بندی معلمان اتف اق می افتد سپاسگزاریم ولی ازنماینده محتر م گیلانغرب که به فکر متناسب سازی این مو ضوع برای بازنشستگان عزیز وزحمت کش بود وت ذکر دادبینهایت تشکر وقدردانی میکنم برای این نماینده عزیز آرزوی موفقیت وسلامتی رو ز افرون داریم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...