|
کدخبر: 173082

خبر مهم درباره زمان اجرای رتبه بندی معلمان

نماینده شهرستان‌های رشت و خمام در خانه ملت: با توجه به تصویب قانون رتبه بندی معلمان این قانون در سال تحصیلی جدید اجرا می‌شود.

آموزشی خبر مهم درباره زمان اجرای رتبه بندی معلمان

محمدرضا احمدی سنگری نماینده شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل معلمان بخش سنگر گفت: با توجه به تصویب قانون رتبه بندی معلمان و تایید شورای نگهبان، این قانون در سال تحصیلی جدید اجرایی و دولت آینده نیز مکلف به اجرای این قانون است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقق مجلس همچنین از جذب و استخدام ۴ گروه نیرو‌های نهضت سواد آموزی، خرید خدمات آموزشی (شرکتی) آموزشیاران پیش دبستانی و نیرو‌های حق التدریس خبر داد و افزود: این نیرو‌ها در چند مرحله تا سال تحصیلی آینده جذب و استخدام می‌شوند.
نظری رییس اداره آموزش و پرورش سنگر نیز در مراسم از اختصاص ۲ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز و نوسازی ۲۰ مدرسه این بخش خبر داد و گفت: ۷۲۰ میلیون ریال بابت سرانه مدارس این بخش اختصاص یافته است.
در این مراسم از ۱۱۰ معلم نمونه و بازنشسته سنگر تجلیل شد.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
  • معلم ارسالی در

    باز این آقایان می خوان بندازند به سال تح صیلی جدید.پس می گفتید از اول فروردین ۱۴۰ ۰ اجرا میشه.اینم از مجلس، دولت و مجلس هر دو عین همند در ظلم به معلمان.

  • ناشناس ارسالی در

    کاش بهلولها وملا نصردین ها بودن وجوک ها در باره رتبه بندی معلمان می گفتن تا سرنو شتتی برای معلمان ودولتهای آ ینده باشد وم ایه عبرت برای ..........

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...