|
کدخبر: 161024

تشریح برنامه های آموزش و پرورش برای نوروز

وزارت آموزش و پرورش برنامه های این وزارتخانه برای نوروز در شبکه شاد را تشریح کرد.

آموزشی تشریح برنامه های آموزش و پرورش برای نوروز

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش درباره برنامه‌های نوروز معاونت پرورشی و فرهنگی، اظهار کرد: در پی تعطیلی کلاس‌های آنلاین در ایام نوروز، برنامه‌ای به نام «شادمانه» به منظور سرگرم کردن دانش‌آموزان در «شاد» طراحی و تدوین شده است.

وی با بیان اینکه شبکه «شاد» تنها به بخش آموزش نمی‌پردازد و بخش سرگرمی و پرورشی این شبکه نیز مد نظر است، افزود: برنامه شادمانه در نوروز ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۵ شب پخش خواهد شد.

رمضانی با بیان اینکه نخستین قسمت «شادمانه» روز اول نوروز از شبکه شاد اکران می‌شود، ادامه داد: سعی شده است در این برنامه از مجریان و چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون کشور به منظور شاد کردن و نشاط آور بودن برنامه استفاده شود.

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: در این برنامه مهرداد نظام آبادی مجری پیشکسوت و جواد انصافی هنرمند پیشکسوت و همچنین دانش آموزان هنرمند که از سراسر کشور انتخاب شده‌اند، حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: آیتم‌های این برنامه از برنامه‌های ترکیبی شامل طنز، گفت‌وگوهای شاد و مفرح و همچنین آیتم‌های سرگرم‌کننده است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...