|
کدخبر: 128519

اگر رتبه‌ خوب کنکور دارید کلیک کنید

وزارت آموزش و پرورش در نامه‌ای به سازمان سنجش خواستار افزایش ظرفیت دعوت از داوطلبان علاقه‌مند به دانشگاه فرهنگیان برای حضور در مرحله مصاحبه شد.

حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان از تقاضای وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

او در این رابطه نوشت: احتمال دعوت به مصاحبه مجدد تعدادی از کنکوری‌های علاقه‌مند به دانشگاه فرهنگیان از طریق سازمان سنجش، رایزنی در جهت تحقق این امر ان شاءالله.

 در نامه ارسال شده توسط علی الهیار ترکمن؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آمده است: ضمن تشکر از همراهی همیشگی حضرتعالی با وزارت آموزش و پرورش با عنایت به اعلام نتایج اولیه رشته‌های دارای شرایط خاص، خواهشمند است به منظور اجابت درخواست تعدادی از داوطلبان ورود به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی به منظور شرکت در فرآیند مصاحبه و امکان انتخاب نیروهای شایسته‌تر از بین داوطلبان واجد شرایط استدعا دارد دستور فرمایید دو برابر ظرفیت در صورت وجود داوطلب واجد شرایط به منظور مصاحبه معرفی شود.

پیش از این جمعی از داوطلبان کنکور ۹۹ که دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرده‌اند و برخی از آنها جزو رتبه‌های خوب کنکور هستند از عدم دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان خبر داده بودند!

این داوطلبان در تماس با خبرنگاران گفتند: با وجود کسب رتبه خوب و تراز علمی لازم و از سوی دیگر انتخاب پردیس‌های مختلف دانشگاه فرهنگیان در اولویت‌های نخست فرم انتخاب رشته اما برای مصاحبه دعوت نشده‌اند و خواستار توضیح مسئولان سازمان سنجش درباره دلایل این موضوع هستند.

منبع: راهبرد معاصر

ارسال نظر