|
کدخبر: 127033

فوری / کنکور ارشد پزشکی به تعویق افتاد

مرحله دوم سیزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران که قرار بود امروز سه شنبه ۱۵ مهر برگزار شود به دلیل تعطیلی ناشی از کرونا به تعویق افتاد.

آموزشی فوری / کنکور ارشد پزشکی به تعویق افتاد

سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران برای فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی برای ورود به رشته پزشکی پنجشنبه ۶ شهریور برگزار شد و نتایج اولیه آزمون ۱۹ شهریورماه اعلام شده است.

پیش از این قرار بود آزمون کتبی نیز در اسفندماه سال ۹۸ برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا این آزمون تا شهریورماه ۹۹ به تعویق افتاد.

در روزهای گذشته زمان برگزاری بخش مرحله دوم این آزمون روز سه شنبه ۱۵ مهرماه اعلام شده بود که به دلیل اعلام استانداری تهران مبنی بر تعطیلی برخی از مراکز از جمله دانشگاه‌ها از تاریخ ۱۲ مهر تا ۱۸ مهر ۹۹ در استان تهران، مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی در روز سه شنبه ۱۵ مهرماه برگزار نخواهد شد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرده است تاریخ دقیق مرحله دوم (مصاحبه) متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

سیزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور جذب فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یکی از رشته‌های گروه‌های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی در رشته پزشکی برگزار می‌شود.

 

منبع: مهر

ارسال نظر