|

بخوانید :

کدخبر: 217283

در استقلال می مانم و برای جایگاهم می‌جنگم

مهاجم استقلال گفت: وقتی با من از باشگاه استقلال تماس گرفته شد و گفتند فرهاد مجیدی من را می خواهد، برای حضور در این تیم درنگ نکردم.

ورزش در استقلال می مانم و برای جایگاهم می‌جنگم

محمدرضا آزادی، مهاجم جدید استقلال می گوید برای رسیدن به پیراهن این تیم ۴ میلیارد تومان را بخشیده است.

محمدرضا آزادی بازیکنی است که فصل قبل با تیم پانتولیکوس یونان قرارداد امضا کرد و در این تیم بازی های خوبی هم انجام داد و در ۱۱ بازی در ترکیب ثابت به میدان رفت.

با این حال این بازیکن با حضور در استقلال در ۴ هفته اول لیگ برتر اصلا فرصت بازی کردن پیدا نکرده است و حتی در بازی دوستانه ۲ روز گذشته این تیم برابر پیشگامان که در آن فرهاد مجیدی به بازیکنان زیادی بازی داد هم فرصت بازی کردن پیدا نکرد.

محمدرضا آزادی در مورد نحوه پیوستن به استقلال گفت:

    من در تیم پانتولیکوس شرایط خوبی داشتم و در ۱۱ بازی در لیگ برای این تیم در ترکیب ثابت بازی کردم و حتی در بازی با پاناتینایکوس بهترین بازیکن زمین هم شدم. با این حال وقتی با من از باشگاه استقلال تماس گرفته شد و گفتند فرهاد مجیدی من را می خواهد، برای حضور در این تیم درنگ نکردم.

   بعد از دریافت پیشنهاد استقلال با مسئولان تیم یونانی صحبت کردم و حتی به من پیشنهاد کاپیتان دومی این تیم را دادند اما من گفتم می خواهم به استقلال بروم و برایم این مسائل مهم نیست.

مهاجم استقلال می گوید برای استقلالی شدن از ۴ میلیارد گذشته است:

   برای جدایی از پانتولیکوس، ۴ میلیارد بخشیدم و قراردادی که با استقلال بستم را سفید امضا کردم و مبلغ آن نصف این پول هم نیست. استقلال را همیشه دوست داشته ام و الان هم خوشحالم که در این تیم حضور دارم.

آزادی در مورد نیمکت نشینی اش در استقلال هم گفت:

    راستش من روزی که آمدم برای نیمکت نشینی قرارداد امضا نکردم ولی اصلا اینطوری نیست که بخواهم به سرمربی ایرادی بگیرم و یا اعتراض کنم. تلاشم را ۲ برابر می کنم تا بتوانم نظر سرمربی تیم را تغییر بدهم و خودم را به سرمربی تیم تحمیل کنم.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...