|

بخوانید :

کدخبر: 213227

مهاجم جدید استقلال نیامده رفتنی شد؟

احتمال دارد محمدرضا آزادی مهاجم جوان استقلالی‌ها خواهان جدایی از این تیم شود.

ورزش مهاجم جدید استقلال نیامده رفتنی شد؟

محمدرضا آزادی مهاجم جوان استقلالی‌ها که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد، حالا با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد نگران آینده اش است.

استقلال برای لیگ بیست و یکم مهاجمان زیادی را در جمع خود دارد. ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا آزادی و رودی ژستد ۵ مهاجم تخصصی آبی پوشان هستند و به این جمع گاهی اوقات کوین یامگا  هم اضافه خواهد شد.

محمدرضا-آزادی

در چنین شرایطی محمدرضا آزادی که به تازگی به استقلال اضافه شده، ممکن است زمان کمتری برای بازی کردن داشته باشد و به همین خاطر گفته می‌شود او بدش نمی‌آید فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

آزادی ظاهرا صحبت هایی را با فرهاد مجیدی نیز در این خصوص انجام داده اما هنوز موافقت سرمربی را نگرفته است. مجیدی بعد از دیدار با تراکتور در نشست خبری اعلام کرد که اجازه جدایی به هیچ بازیکنی را نمی‌دهد و به نظر می‌رسد در این خصوص مصمم است. سرمربی استقلال درباره نفرات دیگر تیمش نیز چنین موضعی را اعلام کرد و حالا باید دید نظرش درباره تصمیم آزادی ۲۲ ساله چیست.

نکته مهم این است که آزادی در سهمیه زیر ۲۳ سال استقلال است و لیست آبی ها را پر نمی‌کند. به همین خاطر بعید است مجیدی اجازه جدایی به او نیز بدهد. هرچند که باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...