|

بخوانید :

کدخبر: 212875

ستاره استقلال در آستانه جدایی / فرهاد دیگر به او اعتماد ندارد؟

به نظر می رسد دروازه بان استقلال دوباره تصمیم گرفته از این تیم جدا شود.

ورزش ستاره استقلال در آستانه جدایی / فرهاد دیگر به او اعتماد ندارد؟

از صحبت های فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور اینطور برداشت شد که رشید مظاهری قصد جدایی از استقلال را دارد و به نظر می رسد این بار مقصد او فولاد است.

رشید مظاهری از زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرد بارها قصد جدایی از این تیم را داشت و یک بار حتی قراردادش را هم با این باشگاه فسخ کرد اما با درخواست مصطفی آجورلو دوباره به این باشگاه برگشت.

مطابق پیش بینی ها رشید مظاهری با شروع فصل به دروازه بان نیمکت نشین استقلال تبدیل شد و حالا دوباره شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن به گوش می رسد.

در این بین مظاهری دقیقا مثل بارهای قبلی که قصد جدایی از استقلال را داشت این شایعه را در میکسدزون تکذیب کرد اما فرهاد مجیدی وقتی با سوالی در مورد احتمال پیوستن مظاهری و علیرضا رضایی به فولاد روبرو شد ترجیح داد به این شکل به آن پاسخ بدهد:

  به هیچ عنوان اجازه جدایی رضایی را نمی‌دهم. او دروازه‌بان بسیار جوانی است قبلاً هم گفته‌ام او می‌تواند 10 سال دروازه‌‌بان تیم ملی باشد. به هیچ عنوان اجازه جدایی او را نمی‌دهم، در مورد سایر بازیکنان با باشگاه می‌توانید صحبت کنید.

با این شرایط به نظر می رسد فرهاد مجیدی مخالفتی با جدایی رشید مظاهری نخواهد داشت و احتمال اینکه او ظرف روزهای آینده از استقلال جدا شود و با فولاد قرارداد امضا کند بسیار زیاد است.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...