|
کدخبر: 193330

خبر خوش مدیران باشگاه به هواداران استقلال

رییس هیات مدیره استقلال اعلام کرد موضع مدیریت باشگاه ماندن مهدی قایدی در این تیم است.

ورزش خبر خوش مدیران باشگاه به هواداران استقلال

ماجرای جدایی مهدی قایدی و حضورش در تیم های خارجی یکی از مسائلی است که به دغدغه هواداران تبدیل شده است. در این خصوص فرهاد مجیدی گفته بود که اگر مهاجمی توانمند به تیم اضافه شود، به قایدی اجازه جدایی می دهد. از طرف دیگر شایعات زیادی درباره حضور قایدی در تیم های دیگر مطرح بوده است

این در شرایطی است که قایدی تا ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارد و جدایی اش باید با نظر باشگاه استقلال صورت بگیرد. مهاجم استقلال این روزها هم در کشور امارات تعطیلات خود را دنبال می کند و حالا باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره اش رخ می دهد.

در چنین فضایی اصغر ملکیان رییس هیات مدیره استقلال از مخالفت هیات مدیره باشگاه با جدایی قایدی خبر داده و گفته است: «اولویت اصلی ما ماندن مهدی قایدی است چراکه حضور او در تیم بسیار اطمینان بخش است و ما را در ادامه راه و دست یابی به کسب قهرمانی امیدوار و دلگرم می‌کند.

باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره قایدی رخ می دهد و آیا این بازیکن را در لیگ بیست و یکم هم با پیراهن استقلال خواهیم دید یا خیر.

منبع: ورزش3
  • مهرداد ارسالی در

    هنوز ک اما و اگره کجاش خبر خوب بود؟ خا🖐

  • مهرداد ارسالی در

    یکی مثل قایدی ک لایی نوراللهی را باز کرد کمتر از ۲ میلیارد میگیره آنوقت احمد پنا لتی خرابکن و لایی خور۱۶ .۱۷تا بهش پیشنها د میدن قبول نمیکنه؟؟ آخ چقدر بازیکناشون با غیرت بازی میکنن و با همت خودشون جام میبرن😏😏

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...