|
کدخبر: 175972

سوشا مکانی بیخیال پرسپولیس نمی‌شود

به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس هنوز برای پرداخت مطالبات سوشا مکانی با تردیدهای زیادی مواجه است

ورزش سوشا مکانی بیخیال پرسپولیس نمی‌شود

 

باشگاه پرسپولیس هنوز برای پرداخت مطالبات سوشا مکانی به جمع بندی نهایی نرسیده است.

 همان طور که دیروز در گزارشی مفصل به مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات سوشا مکانی و شایان مصلح پرداخته و نوشتیم سرخ پوشان تا ۱۷ خرداد مهلت دارند مطالبات این دو بازیکن را بدهند. حالا شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس خلاف شایان مصلح برای پرداخت بدهی‌اش به مکانی با تردیدهای زیادی مواجه است.

پرسپولیسی‌ها معتقدند سوشا مکانی امضا داده که حدود ۱۵۰ میلیون تومان از پرسپولیس مطالبات دارد و به همین دلیل نمی‌توانند مبلغی بیش از این به او بپردازند.

اما موضوع اصلی این است که شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس به این دلیل که سوشا مکانی در چند مقطع با صحبت هایش در گفت‌وگو با رسانه‌ها و به ویژه در فضای مجازی اسباب ناراحتی و دلخوری هواداران را فراهم کرده، تصمیم ندارد به راحتی مطالبات این دروازه بان را پرداخت کند و تصمیم دارد برای پرداخت این بدهی تا حد ممکن به گونه‌ای برخورد کند که سوشا متوجه برخوردهایی که با هواداران پرسپولیس داشته شود.

از این رو باید دید منازعه سوشا و باشگاه پرسپولیس تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. پیش از این هم از فدراسیون فوتبال خبر رسیده بود باشگاه پرسپولیس پرونده سوشا مکانی را به کمیته استیناف فرستاده تا چند ماه بیشتر برای پرداخت مطالبات او فرصت داشته باشد.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...