|
کدخبر: 173190

پرسپولیس اگر می‌تواند به ما ۱۵ گل بزند!

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت: وقتی وزیر ممکلت و سرمربی یک باشگاه سرشناس اینطور کل کل می‌کنند، ما از تماشاگر و هوادار توقع نداریم.

ورزش پرسپولیس اگر می‌تواند به ما ۱۵ گل بزند!

علی علیزاده، در مورد شکست ۵ بر یک مس رفسنجان مقابل سپاهان، اظهارکرد: خودمان هم خیلی از این باخت ناراحت شدیم. این نتیجه در شان و شخصیت باشگاه و تیم مس رفسنجان نبود. قبلا دو بازی با سپاهان کرده بودیم که باختیم اما خیلی خوب کار کردیم و آبرومندانه باختیم.

وی افزود: متاسفانه دیشب بازی بدی انجام دادیم و توجیه هم نمی‌کنیم. روی اشتباهات فردی بازیکنان این اتفاق رقم خورد. به سپاهان تبریک می‌گویم و از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاالله در هفته‌های آینده نقاط ضعف را برطرف و این نتیجه را جبران می‌کنیم ولی فاصله ما و سپاهان در این حد نبود.

* وزیر وزیر مملکت با سرمربی یک تیم کل کل می‌کند از هوادار چه توقعی می‌رود؟

وی در مورد اینکه برخی هواداران پرسپولیس معتقدند مس رفسنجان به رقیب آنها کمک کرده تا تفاضل گل خودش را بالا ببرید، اظهارکرد: اصلا اینطور نیست. واقعا این فرهنگ چیپ است. وقتی وزیر ممکلت و سرمربی یک باشگاه سرشناس اینطور کل کل می‌کنند، ما از تماشاگر و هوادار توقع نداریم. من از فدراسیون خواهش می‌کنم در این مسئله ورود کند. وزیر و سرمربی و پیشکسوت نباید اینطور حرف حرف بزنند. باید این بساط جمع شود. با این شرایط فوتبال را به ناکجا آباد می‌برند.

* کمیته انضباطی اجازه ندهد هوادار یک تیم به بقیه تهمت بزنند

معاون فنی باشگاه مس تصریح کرد: کمیته انضباطی فقط برای تیم هایی مثل ما ورود می‌کند؟ ورود کند و با این جریانات سخت برخورد کند.نباید اجازه بدهند هوادار یک تیم، به دو تیم دیگری که به آنها ربطی ندارد اینطور تهمت و افترا بزنند. با این اتفاقات من می‌ترسم این لیگ به انتها نرسد. خیلی خطرناک است. خیلی راحت به خودشان اجازه می‌دهند درپیج شخصی به شما توهین ناموسی کنند و این کار زشتی است.

* واکنش به اشتباه مدافع مس و پاس گل به بازیکن سپاهان

علیزاده در خصوص اینکه گفته می‌شود مدافع مس به بازیکن سپاهان پاس گل داده، گفت: بنده خدا آمد توپ را به بازیکن خودی پاس بدهد، اشتباه کرد. توپ کمی آنطرف‌تر رفت. آنها گل زدند و می‌گویند پاس گل بوده! آیا این حرف صحیح است؟ اگرمی خواستیم بازنده باشیم چرا ۱۰دقیقه اول آنقدر فشار آوردیم، گل زدیم و سه چهار موقعیت داشتیم؟ اگر آن سه چهار توپ ما گل می‌شد نمی‌گویم می‌بردیم، ۵ بر ۳ یا ۵ بر ۴ می‌باختیم، بازهم این حرف‌ها را می‌زدند؟

* سپاهان روی اشتباهات فردی به ما گل زد

وی افزود: اشتباه فردی را کنار بگذارید. ما هم توپ‌هایی هم داشتیم که گل نشد. این حرف‌ها درست نیست. پرسپولیس حدود یک ماه دیگر با ما بازی دارد. اگر می‌خواهد تفاضل گل‌شان را زیاد کند، در رفسنجان به ما ۱۵-۱۰ گل بزند. بیایند، مردانه بازی کنند و به ما گل بزنند. تیم محرم نویدکیا که یک مربی خوب و با اخلاق است، آمد فوتبال بازی کرد اما روی اشتباهات فردی ما نتیجه گرفت. شما ببینید روی یک سانتر و ضربه سر، یک شوت، یک ضربه ایستگاهی، یک پاس در عمق و... به گل رسید؟ روی اشتباهات فردی به ما گل زدند.

* پرسپولیس تفاضل می‌خواهد بیاید رفسنجان ۱۵ گل به ما بزند

علیزاده تصریح کرد: گردنمان از مو باریک‌تر است و بایت این باخت عذرخواهی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم. اگر پرسپولیس می‌خواهد تفاضل گل را زیاد کند، بیاید رفسنجان به ما ۱۵ گل بزند. با این حرف‌ها اگر می‌خواستیم صددرصد بازی کنیم ۱۵۰۰ درصد مقابل این تیم بازی می‌کنیم! استراحت و تعطیلی مسابقات لیگ در هفته‌های قبلی به ضرر ما بود اما الان به نفع ما شده، مصدومان می‌رسند، تیم را جمع و جور می‌کنیم، اردو می‌گذاریم و از نظر روحی روانی تیم را به شرایط مطلوب می‌رسانیم تا ان‌شاالله مقابل پرسپولیس یک بازی قابل قبول در شان و شخصیت آنها برگزار کنیم که بیایند ۱۵ گل به ما بزنند!

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...