|
کدخبر: 172871

زیدان از رئال مادرید رفتنی شد؛ مقصد شاید یوونتوس!

زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، پیش از بازی هفته پیش این تیم برابر سویا به بازیکنان خود گفته بود که در رئال نخواهد ماند.

ورزش زیدان از رئال مادرید رفتنی شد؛ مقصد شاید یوونتوس!

زین‌الدین زیدان به بازیکنان رئال گفته است که در پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ رئال مادرید را ترک خواهد کرد. وب‌سایت گل گزارش کرده است که سرمربی فرانسوی یکشنبه پیش و قبل از تساوی ۲-۲ این تیم برابر سویا در رختکن تیم از تصمیم خود پرده برداشت.

این دومین باری است که زیدان از سمت خود در رئال مادرید کناره گیری می‌کند، او پیش از این در سال ۲۰۱۸ و پس از سومین قهرمانی پیاپی رئال در چمپیونزلیگ نیز استعفا داده بود.

رئال مادرید روز یکشنبه در لالیگا به مصاف اتلتیک بیلبائو می‌رود و سپس در تاریخ ۲۳ ماه می‌فصل خود را در خانه ویارئال به پایان می‌رساند. این دو مسابقه آخرین مسابقات زیدان روی نیمکت رئال مادرید خواهند بود.

گل پیش از این هم گزارش کرده بود که بازیکنان رئال معتقدند که زیدان پس از حذف از چمپیونزلیگ در مرحله نیمه نهایی برابر چلسی، به کار خود در مادرید ادامه نخواهد داد.

خستگی روحی و جسمی از دلایل احتمالی استعفای زیدان ذکر شده است. سرمربی فرانسوی در شرایطی اضطراری و پس از اینکه خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری نتوانستند نتایجی نزدیک به زیدان در رئال کسب کنند، بار دیگر در پایان فصل ۲۰۱۹ سکان هدایت رئال مادرید را در دست گرفت.

زمانبندی این تصمیم زیدان هیزم به تنور شایعات بازگشت احتمالی او به تورین و در دست گرفتن هدایت یوونتوس ریخته است.

زیدان که در زمان بازی یکی از ستاره‌های محبوب یووه بود، اکنون به عنوان یکی از گزینه‌های رویایی بیانکونری پس از اخراج آندره‌آ پیرلو، سرمربی فعلی این تیم، محسوب می‌شود. هر چند هنوز مشخص نیست که پس از ترک پایتخت اسپانیا، زیدان قصد داشته باشد بلافاصله مسئولیت هدایت یک تیم دیگر را بر عهده بگیرد.

پس از حذف از چمپیونزلیگ اکنون همه چشم‌ها در لالیگا به مادرید دوخته شده است. تنها دو بازی به پایان فصل باقی مانده و شاگردان زیدان اکنون با دو امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید، در رده دوم جدول قرار دارند. بارسا نیز با دو امتیاز کمتر از رئال در رده سوم است.

مادرید اما از امتیازی برخوردار است که شاید در نبرد بر سر قهرمانی اهمیتی سرنوشت ساز داشته باشد؛ در صورتی که تیم‌های حاضر در کورس قهرمانی در پایان فصل در امتیازات با هم برابر شوند، این زیدان و شاگردانش هستند که در بازی رو در رو نسبت به اتلتیکو و بارسلونا نتایج بهتری کسب کرده‌اند و دست بالا را در اختیار دارند.

 

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...