|
کدخبر: 172663

ژوزه موزینیو سردار ایرانی را می‌خواهد!

خبرنگار مشهور گازتا دلا اسپورت، از علاقه تیم‌های سری‌آ به آزمون پرده برداشت و در خصوص انتقال احتمالی ستاره ایرانی به تیم‌های برتر ایتالیا صحبت کرد.

ورزش ژوزه موزینیو سردار ایرانی را می‌خواهد!

سردار آزمون زیر نظر تیم‌های ایتالیایی قرار گرفته و حالا صحبت از او به روزنامه گازتا و مصاحبه یکی از مشهورترین خبرنگارهای ایتالیایی به نام «کارلو لاودیسا » رسیده است.

خبرنگار مشهور گازتا در خصوص انتقال احتمالی آزمون از زنیت به تیم‌های ایتالیایی گفت: آتالانتا به دنبال او است همانطور که رم به جذب این بازیکن علاقه نشان داده است. قرارداد سردار تا ۲۰۲۲ است و باید بدانیم که او به زودی قراردادش به پایان می‌رسد. دستمزدی که او اکنون در زنیت می‌گیرد بیشتر از استانداردهای آتالانتاست و به همین علت احتیاط در دستور کار تیم ایتالیایی قرار گفته است. در خصوص رم نیز باید بگویم که باید صبر کنیم تا مورینیو به این تیم برسد. در خصوص خریدهای رم نمی‌شود چیزی گفت تا مورینیو رسماً سرمربی رم شود.

وی ادامه داد: از علاقه ناپولی به آزمون من بی‌خبرم و فکر نمی‌کنم دنبال او باشند. آنها می‌خواهند سرمربی خود رینو گتوزو را نیز عوض کنند و باید منتظر سرمربی آینده آنها نیز باشیم. به نظر لوسیانو اسپالتی سرمربی آنها خواهد شد و باید دید نظر او چیست.

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...