|
کدخبر: 150000

آمار باورنکردنی پرسپولیس بعد از فینال آسیا

شاگردان یحیی گل محمدی بعد از فینال آسیا فقط در یک بازی به برتری رسیدند.

ورزش آمار باورنکردنی پرسپولیس بعد از فینال آسیا

پرسپولیس بعد از باخت مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در بازی فینال و بازگشت به مسابقات لیگ برتر فقط مقابل شاگردان جواد نکونام و فولاد خوزستان موفق به کسب برتری شدند و در سایر بازی ها به نتیجه تساوی و شکست دست پیدا کردند.

پرسپولیس در ابتدا ب مصاف نساجی رفت و مقابل این تیم در زمین ناهموار و بی کیفیت قائمشهر به تساوی یک بر یک رسید، بعد از آن در ورزشگاه آزادی از ذوب آهن و سپاهان پذیرایی کرد که به نتیجه تساوی رسیدند تا با سه تساوی آماده رویارویی در دربی پایتخت شوند.

شاگردان یحیی گل محمدی در بازی مقابل استقلال هم در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه ۲ بر یک از حریف سنتی پیش بودند اما در وقت های اضافه گل تساوی را دریافت کردند تا چهارمین تساوی پی در پی و ششمین تساوی این تیم رقم بخورد.

پرسپولیس در ادامه به مصاف فولاد رفت و در یک بازی پر برخورد و جنجالی با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید تا بعد از فینال آسیا اولین پیروزی خود را به دست بیاورد. البته در این بازی اگر ساسان انصاری در دقیقه ۹۳ موقعیت تک به تک را خراب نمی کرد، شاید پرسپولیس بی برد می ماند. 

قرمزها امروز در حالی به مصاف آلومینیوم رفتند که با یک گل زود هنگام نشان از عزم این تیم برای کسب سه امتیاز خبر میداد اما در ادامه روی دو ضربه ایستگاهی مغلوب شاگردان رسول خطیبی شدند تا اولین شکست این فصل را تجربه کنند.

پرسپولیس بعد از بازی فینال آسیا علیرغم نمایش خوب مقابل استقلال و فولاد اما در سایر بازی ها آن تیم همیشگی نبود البته در بازی امروز نبود مدافعان میانی این تیم روی عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی خیلی موثر بود و شاید اگر آنها بودند به راحتی اجازه زدن ضربات سر را به بازیکنان آلومینیوم نمی دادند. ۳ برد در ۱۰ بازی برای تیمی مثل پرسپولیس آماری عجیب و شکننده و در واقع امیدوارکننده نیست‌.

 

منبع: فوتبالی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...