|

بخوانید :

کدخبر: 216775

عبور «قهرمان» از مرز فروش ۶ میلیاردی

پخش‌کننده فیلم سینمایی «قهرمان» گفت: ما با ظرفیت ۵۰ درصدی سالن‌های سینما روبه‌رو هستیم و در چنین شرایطی تا شب گذشته که آمار فروش سینما‌ها را دریافت کردم فروش «قهرمان» از مرز ۶ میلیارد تومان عبور کرده است و این اتفاق خوبی است.

سینما و تلویزیون عبور «قهرمان» از مرز فروش ۶ میلیاردی

سعید خانی پیرامون میزان استقبال از جدیدترین اثر اصغر فرهادی «قهرمان» گفت: خدا را شکر استقبال از «قهرمان» همچنان ادامه دارد و این استقبال تنها در تهران صورت نگرفته بلکه در تمامی استان‌هایی که نمایش این فیلم را بر عهده دارند استقبال خوبی شده است.

وی در همین راستا ابراز کرد: میزان استقبال از «قهرمان» از آن چیزی که فکرش را می‌کردیم بالاتر است چراکه درحال‌حاضر ما با ظرفیت ۵۰ درصدی سالن‌های سینما روبه‌رو هستیم و در چنین شرایطی تا شب گذشته که آمار فروش سینما‌ها را دریافت کردم فروش این فیلم از مرز ۶ میلیارد تومان عبور کرده است و این اتفاق خوبی است.

خانی پیرامون پیش‌بینی خود از میزان فروش «قهرمان» تا پایان سال خاطرنشان کرد: راستش را بخواهید در شرایطی نیستیم که عادی باشد و بتوانیم پیش‎بینی برای چیزی داشته باشیم اما فقط امیدواریم با بهبود اوضاع کرونا میزان استقبال از این فیلم بهتر و بهتر شود.

 

منبع: میزان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...