|
کدخبر: 184598

ماجرای عکس جنجالی تینا آخوندتبار با حامد کمیلی چه بود؟

حامد کمیلی درحال‌حاضر مجرد می‌باشد و معتقد است اگر همسر آینده‌اش مخالف بازیگریش باشد بهتر است که اصلا ازدواج نکند.

تینا آخوندتبار بازیگر زن سینما و تلویزیون است. تینا آخوندتبار علاوه بر بازیگری یکی از نام آوران ریشه بوکس ایران است. تینا آخوندتبار بازیگر بوکسور ایرانی است که هم اکنون در مسابقات جهانی بوکس به سر می‌برد. عکسی از تینا آخوند تبار و حامد کمیلی در فضای مجازی دست به‌دست شده است. اما در این بین شایعاتی درباره ازدواج تینا آخوند تبار و حامد کمیلی در فضای مجازی منتشر شده است.

عکسی در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به‌دست شدن است که حامد کمیلی بازیگر معروف تینا آخوندتبار بازیگر و بوکسور ایرانی را در.... گرفته است شایعه ایی شده است که تینا آخوندتبار همسر حامد کمیلی می‌باشد اما این خبر تاکنون توسط طرفین تایید نشده است.

تینا آخوندتبار کیست؟

تینا آخوندتبار، متولد سال ۶۶ است و در سال ۸۸ بازیگری را شروع کرد و حالا در سن ۳۴ سالگی به صورت حرفه‌ای بوکس را دنبال می‌کند. آنطور که خودش می‌گوید بازیگری برایش یک توفیق بود اما بوکس چیزی بود که خودش انتخاب کرده و برایش جنگیده است.

تا پیش از این تینا آخوندتبار در فیلم‌های هر چه خدا بخواهد (نوید میهن دوست)، طلاق به سبک ایرونی (فرید کلهر)، رسوایی (مسعود ده‌نمکی)، خودزنی (احمد کاوری)، متل قو (مسعود نوابی)، آزادراه (عباس رافعی) و باج (بهمن گودرزی) ایفای نقش کرده است.

تا پیش از این تینا آخوندتبار یک بازیگر بود و حالا او یک بوکسور است و زندگی زندگی تینا آخوندتبار حالا به ورزش بوکس گره خورده است. اگر امروز در مقابل سوفیا اوچیگاوا، حریف روس پیروز شود می‌تواند کمربند قهرمانی جهان را به‌دست آورد. اگرچه پیش از این او ۵ پیروزی و ۲ شکست را در کارنامه خود را دارد.

این بازیگر ۳۴ ساله اواخر خرداد سال ۹۹ گفته بود: « ۵ بازی برای لیگ حرفه‌ای ترکیه برای باشگاه بوکس حرفه‌ای که برای تیم فنرباغچه در مسابقات شرکت کرده بود مبارزه کردم. من برای این باشگاه در جاهای مختلفی مثل اوکراین و ترکیه بازی کردم و در ۵ مسابقه برنده شدم.»

تینا آخوند تبار همچنین گفته بود که به دلیل نمایش خوب در رینگ پیشنهاد کار از مدیر برنامه فرانسوی گرفته: «یک مدیربرنامه فرانسوی کار من را دید و از من خواست که با آنها تمرین کنم. یک ماه با آنها تمرین کردم. قرار شد به ایران بیایم کارهایم را انجام بدهم و برای یکسال به اسپانیا بروم که متاسفانه شیوع کرونا فعلا مانع از این سفر شده است. اسپانیا که در وضعیت قرمز است و باشگاه‌ها هنوز بازنشده‌اند اما من اینجا درخانه وسایلی مثل کیسه و میت و… دارم و روز دوبار تمرین می‌کنم.»

تینا+اخوند+تبار

همسر تینا آخوندتبار کیست؟

یکی از موضوعاتی که مدتی برای تینا آخوندتبار حاشیه‌ساز شده بود عکس لو رفته‌ او با حامد کمیلی بود که حتی منجر به شایعه ازدواج این دو نیز شد!

اما اینطور که به نظر می‌رسد تبنا آخوندتبار درحال‌حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. اگرچه بعد از انتشار عکس او با حامد کمیلی مدتی خبر ازدوجشان بر سر زبان بود و حامد کمیلی نیز در توضیح آن گفت: «ما قرار بود با هم ازدواج کنیم و در این عکس به هم محرم بودیم.»، اما این ازدواج انجام نشد.

آنطور که تینا آخوندتبار گفته بود نخستین امتیاز او برای موفقیت در سینما چهره او بود اما حالا برای بوکس صورت و زیبایی‌اش را گذاشته چون عاشق بوکس است. حالا باید دید امروز تینا آخوندتبار در مبارزه امروز خود در روسیه می‌تواند کمربند قهرمانی را به‌دست آورد یا خیر.

 

منبع: شمانیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...