|
کدخبر: 147232

تاریخ اکران فیلم جنجالی سونی و مارول

اکران فیلم موربیوس که با همکاری کمپانی سونی و مارول ساخته شده است، به پاییز ۲۰۲۱ موکول شد.

سینما و تلویزیون تاریخ اکران فیلم جنجالی سونی و مارول

استودیو‌ها همچنان با اثرات ویروس کرونا بر صنعت فیلمسازی درگیر هستند و به تازگی کمپانی سونی اعلام کرده اکران فیلم «موربیوس» با بازی جرد لتو را عقب انداخته است. این فیلم که نسخه فرعی مرد عنکبوتی محسوب می‌شود، در ژانر هیجان انگیز ساخته شده است.

اکران «موربیوس» که تاکنون چندین بار به دلیل بحران کرونا عقب افتاده، اخیراً به تاریخ ۸ اکتبر تغییر یافته است.

تاریخ اکران بیشتر فیلم‌هایی که برای نمایش در اوایل سال ۲۰۲۱ تنظیم شده بودند، به دلیل همه گیری بیماری کرونا به تعویق افتاد. با این حال هنوز هم عناوینی در چند ماه ابتدایی تقویم اکران دیده می‌شوند که شامل فیلم «سیندرلا» و «مرد پادشاه» هستند. «سیندرلا» هم برای کمپانی سونی است، اما این شرکت هنوز برنامه خود برای اکران این اثر را اعلام نکرده است.

«موربیوس» به کارگردانی دنیل اسپینوزا و نویسندگی مت سازاما و برک شارپلس بر اساس شخصیت کتاب مصور مارول ساخته شده است. این فیلم ابرقهرمانی درباره یک شیمی دان است که بعد از آنکه تلاش می‌کند بیماری نادر خونی خود را درمان کند، به یک خون آشام تبدیل می‌شود. جرد لتو نقش مایکل موربیوس را بازی می‌کند و تایرس گیبسون، جرد هریس و مت اسمیت هم دیگر بازیگران این اثر هستند.

«موربویس» از شخصیت‌های ضد «مرد عنکبوتی» است. سونی در تلاش است با فیلم‌های موربویس با بازی جرد لتو و ونوم با بازی تام هاردی، دنیای کمیک بوکی خود را بسازد. «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» دیگر اثر کمپانی سونی است که ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ برای اکران آن تنظیم شده که البته با توجه به برنامه‌های اخیر سونی احتمال تغییر این تاریخ وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...