|
کدخبر: 283515

آمار کرونا در جهان وحشتناک شد!

تعداد جان باختگان ناشی از کرونا در جهان از روز گذشته تا کنون از هزار نفر عبور کرده و تعداد مبتلایان نیز به نیم میلیون نفر رسیده است.

سلامت آمار کرونا در جهان وحشتناک شد!

براساس جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶۶۵ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۳۵۴ نفر به این بیماری مبتلا شده و ۶ میلیون و ۶۹۷ هزار و ۹۱۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

در ژاپن ۸۶ هزار ۹۲۴ مورد جدید ابتلا و ۲۴۷ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۵۷ هزار و ۵۱۳ نفر رسیده است.

در کره جنوبی دیروز ۵۷ هزار و ۵۲۷ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۶۳ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۳۲ هزار و ۲۱۹ مورد رسید.

در هنگ کنگ دیروز ۲۳ هزار و ۳۶۱ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۶۲ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۱۱ هزار و ۸۶۹ مورد رسید.

در روسیه روز گذشته ۵ هزار و ۳۸ مورد ابتلای جدید و ۵۰ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۹۳ هزار و ۷۶۲ مورد رسید.

در شیلی دیروز ۴ هزار و ۳۵۱ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۲۸ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۶۳ هزار و ۲۰۰ مورد رسید.

در تایوان دیروز ۲۵ هزار و ۳۸۶ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۲۰ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۱۵ هزار و ۲۷۳ مورد رسید.

آمریکا نیز هنوز از نظر تعداد کل مبتلایان و فوتی‌ها در صدر است. تاکنون ۱۰۲ میلیون و ۶۶۸ هزار و ۹۵۲ مورد ابتلا و ۱ میلیون و ۱۱۸ هزار ۳۷۶ مورد مرگ بر اثر آن را ثبت کرده است. روز گذشته بیش از ۲ هزار ۶۴۵ مورد جدید به شمار بیماران و ۱۸ مورد مرگ به تلفات کرونا در آمریکا اضافه شد.

در فیلیپین دیروز ۴۶۴ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۱۲ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۶۵ هزار و ۳۹۷ مورد رسید.

در کروواسی دیروز ۲۲۱ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۱۱ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۱۷ هزار و ۶۰۷ مورد رسید.

در برزیل روز گذشته ۲ هزار و ۸۴۶ مورد جدید ابتلا به کرونا و ۸ مورد مرگ ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۹۳ هزار و ۹۴۹ نفر رسیده است.

در اندونزی دیروز ۳۶۶ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۷ مورد مرگ ثبت شد و آمار کل تلفات کرونا به ۱۶۰ هزار و ۶۱۹ مورد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها