|
کدخبر: 161754

لاکچری ترین هدیه‌ای که رونالدو گرفت + عکس

رونالدو این ماشین را به صورت کادوپیچ شده برای تولد ۳۵ سالگی خود دریافت کرده بود و سوپرایز شد.

سبک زندگی لاکچری ترین هدیه‌ای که رونالدو گرفت + عکس

ماه گذشته‌ میلادی تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو بود و او کادو ها و هدیه های مختلفی را به همین مناسبت دریافت کرده بود. اما رونالدو در تولد ۳۵ سالگی خود که مربوط به یکسال قبل است، هدیه‌ای دریافت کرد که تبدیل به گران‌ترین هدیه و کادوی عمرش شد اما آن چه بود؟

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو که در حال حاضر با او در شهر تورین زندگی می‌کند و در کنار فرزندان خود هستند، به مناسبت تولد ۳۵ سالگی رونالدو یک کادوی ویژه به او داده بود که تبدیل به گران ترین هدیه‌ی عمر کریستیانو رونالدو شد. این هدیه که در واقع رونالدو را سوپرایز کرد یک خودرو مرسدس بنز جی واگن بود که قیمتی حدود ۹۳ هزار پوند داشته و خودروی گران قیمتی به شمار می‌رود.

رونالدو این ماشین را به صورت کادوپیچ شده برای تولد ۳۵ سالگی خود دریافت کرده بود و سوپرایز شد اما او برای تولد ۳۶ سالگی خود که در ماه میلادی گذشته بود، کادویی در این حد خاص و گران قیمت دریافت نکرد تا همچنان این ماشین لقب گران ترین هدیه‌ای که رونالدو گرفته را یدک بکشد.

باید دید که دوران فوتبال رونالدو تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. او با توانایی بالای خود در فوتبال تقریبا همه چیز را در زندگی به دست آورد.

ارسال نظر