|
کدخبر: 144311

خانه های منطقه ۲۲ تهران چند؟

قیمت غالب‌ خانه های معامله‌شده در منطقه ۲۲ شهرداری تهران، از متوسط نرخ مسکن در تهران پایین‌تر بوده است.

راه و مسکن خانه های منطقه ۲۲ تهران چند؟

منطقه۲۲، در غرب تهران واقع شده است. نرخ غالب‌ واحدهای معامله‌شده در منطقه۲۲ شهرداری تهران، از متوسط نرخ مسکن در تهران پایین‌تر بوده است؛ اما آپارتمان‌هایی با نرخ بالاتر نیز در آن معامله شده است. آزادشهر، شهرک راه آهن، شهرک‌های یاس، صدرا، شهید باقری و... از جمله محله‌های منطقه۲۲ تهران محسوب می‌شود.

یک واحد آپارتمان ۳۰۰متری و نوساز در شهرک راه آهن متری ۳۳میلیون و ۳۳۳هزار تومان و واحدی ۷۹۲متری در همین محله متری ۴۱میلیون و ۱۶۱هزار تومان معامله شد.

قیمت مسکن برای خرید واحدی ۱۰۹متری و ۱۰سال ساخت در آزادشهر ۲۴میلیون تومان در هر متر مربع بوده است. همچنین خرید یک خانه ۱۱۱متری و ۳سال ساخت در زیبادشت به ۲۸میلیون و ۹۸۸هزار تومان سرمایه برای هر متر مربع نیاز دارد.

واحدی ۱۱۱متری و ۱۰سال ساخت در شهرک صدرا متری ۱۷میلیون و ۹۸۷هزار تومان، یک خانه ۸۳متری و ۱۴سال ساخت در شهرک شهید باقری متری ۲۵میلیون و ۷۴۵هزار تومان و آپارتمانی ۷۱متری و ۱۹سال ساخت در شهرک یاس متری ۱۸میلیون و ۱۴۶هزار تومان به فروش رفت.

قیمت مسکن در چیتگر

چیتگر یکی از محله‌های منطقه۲۲ شهرداری تهران است. یک کارشناس مشاور املاک که در محله چیتگر فعالیت دارد، گفت: آپارتمان‌های این محله از متری ۲۵میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. برای مثال واحدی ۱۲۴متری و ۲سال ساخت در چیتگر متری ۳۵میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین نرخ واحدی ۹۰متری و نوساز از سوی مالک متری ۳۲میلیون تومان اعلام نرخ شد.

قیمت_آپارتمان‌

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر