|
کدخبر: 143250

هشدار آخر به متقاضیان طرح ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: در صورتی که متقاضیان طرح ملی مسکن آورده‌های نقدی خود را تا ۵ دی ماه واریز نکنند، از طرح اقدام ملی حذف می‌شوند.

راه و مسکن هشدار آخر به متقاضیان طرح ملی مسکن

محمود محمودزاده پیش از ظهر امروز در برنامه زنده شبکه خبر درباره آخرین وضعیت ثبت نامی‌های طرح اقدام ملی مسکن که آورده‌های نقدی اولیه را واریز نکرده اند، اظهارکرد: قرار بود تا پایان آذر ماه امسال، مهلت واریز آورده‌های نقدی متقاضیان به اتمام برسد ولی به دلیل شرایط اقتصادی خانوارها در دوران کرونا، تا ۵ دی ماه (شنبه هفته آینده) این مهلت تمدید شد.

وی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن قرار است برای ۴۰۰ هزار خانوار شهری ساخت‌وساز صورت گیرد که ۱۰۰ هزار واحد آن در بافت فرسوده و نوسازی این بافت هاست و ۳۰۰ هزار واحد دیگر در شهرهای جدید و سایر مناطق شهری قرار است احدث شود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: اگر متقاضیانی که در این طرح ثبت نام کرده و شرایط آنها برای دریافت مسکن از طرح اقدام ملی، تأیید شده است، در صورتی که تا ۵ دی ماه آورده‌های نقدی را واریز نکنند، از این طرح خارج و با لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.

به گفته محمودزاده، لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن، ۱۶۰ هزار نفر است و از ۵ دی ماه، افراد حاضر در لیست ذخیره که می‌توانند جایگزین شوند، معرفی خواهند شد.

وی تأکید کرد: مهلت اعلامی هرگز تمدید نخواهد شد.

منبع: مهر

ارسال نظر