|

بخوانید :

کدخبر: 170191

ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی در منطقه ویژه خلیج‌فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس افزود: در سال گذشته ایجاد هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی جدید را متعهد شده بودیم که با تلاش جمعی این مسئله محقق شد.

دیگر رسانه99 ایجاد ۱۵۰۰ فرصت شغلی در منطقه ویژه خلیج‌فارس

«حسن خلج طهرانی» فرارسیدن هفته‌ کار و کارگر را به تمام زحمت‌کشان ایران اسلامی به‌ویژه کارگران شاغل در منطقه ویژه‌ی اقتصادی خلیج‌فارس تبریک گفت و افزود: برای رسیدن به جهش تولید و دستیابی به پیشرفت اقتصادی، کارگر یکی از ستون‌های اصلی است چراکه توجه به نیروی انسانی تضمین آینده‌ی یک مجموعه‌ خواهد بود.

وی میزان اشتغال‌زایی تعهد شده از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس در سال گذشته را یک هزار و ۵۰۰ نفر عنوان کرد و اظهارکرد: اشتغال تعهد شده را محقق کردیم و میزان اشتغال ثبت‌شده در سامانه تا پایان سال ۱۳۹۹، ۹ هزار و ۴۶۱ نفر بوده است که از رونق کار و تلاش در منطقه حکایت دارد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس در ادامه ضمن بیان این‌که در سال گذشته قریب به هشت هزار و ۶۰۰ نفر از جویندگان کار به صنایع مستقر در این منطقه معرفی شده‌اند، اضافه کرد: در این برهه‌ی زمانی سه هزار و ۳۱۱ بازدید نیز از شرکت‌های پیمانکاری به عمل آمد تا شاهد تشدید نظارت‌ها در اجرای دقیق مقررات حاکم بر کار و اشتغال باشیم.

وی در خصوص تعداد شکایات ثبت‌شده در واحد کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس نیز بیان کرد: امسال تعداد شکایات نسبت به سال گذشته حدوداً ۵۰ درصد کاهش داشته است و از ۲۵۱ مورد شکایت سال گذشته به ۱۱۲ مورد شکایت در امسال رسیده‌ایم.

خلج طهرانی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام همکارانم به‌ویژه کارگران خدوم شاغل در منطقه ویژه‌ اقتصادی خلیج‌فارس که در شرایط خاص به‌تبع شیوع ویروس کرونا همچنان در حال کار جهادی هستند، کمال تشکر و قدردانی دارم و امیدوارم مأموریت سنگینی را که در ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای حرکت در مسیر صحیح فرآیند تولید بر دوش داریم، به‌خوبی انجام دهیم.

 

منبع: معدن نامه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...