|
کدخبر: 195758

آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار +‌جدول

رصد خودروهای پرتیراژ سایپا نشان دهنده آن است که سایپایی ها نیز همانند ایران خودرویی ها ابتدای هفته را با افزایش یک تا دو میلیون آغاز کردند.

خودرو  آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار +‌جدول

 فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند که طی روزهای گذشته نوسان رو به بالای نرخ دلار موجب شده بود تا بازار خودرو همانند سایر بازارهای دارایی روند افزایشی داشته باشد. روندی که امروز هم ادامه داشت و موجب شد تا اکثر محصولات سایپا رشد قیمت را تجربه کنند.

رشد قیمت پرتیراژهای سایپا امروز همزان شد با رشد نرخ دلار و عبور دلار از کانال ۲۸ هزار تومان، رشدی که موجب شد تا بازار پرتیراژها که اواخر هفته گذشته را با ثبات قیمت به پایان رسانده بودند، امروز رشد قیمت را تجربه کردند.

 وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییک R » ،«کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «کوییک R » تنها خودرویی است که بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد و سایر محصولات سایپا در بازار رشد قیمت داشتند، «کوییک R» امروز ۱۷۷ میلیون تومان قیمت خورد.

اما ارزایابی بازار محصولات پرتیراژ سایپا نشان دهنده آن است که «کوییک معمولی» امروز در بازار افزایشی یک میلیونی داشت و با قیمت ۱۷۱ میلیون قیمت گذاری شد.

براساس ارزیابی بازار خودرو امروز «تیبا صندوقدار» و «تیبا ۲» هم هر کدام با افزایش یک میلیون تومانی در بازار قیمت گذاری شدند و قیمت آنها به ترتیب به ۱۵۱ میلیون و ۱۶۱ میلیون تومان رسید. «ساینا» هم رشد دو میلیون تومانی در بازار را تجربه کرد و قیمت آن در بازار به ۱۶۳ میلیون تومان رسید.

همچنین با رصد بازار خودرو می‌توان گفت قیمت کارخانه ای شاهین نیز به ۲۹۱ میلیون تومان است. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر این خودرو در بازار ۳۵۳ تا ۳۶۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شود، اما با توجه به اینکه هنوز سند شاهین در رهن است و بسیاری تمایل به خرید و فروش های متفرقه ندارند نمی توان قیمت قطعی این خودرو را اعلام کرد.

 

جدول-قیمت-سایپا

منبع: اقتصادنیوز
  • ناشناس ارسالی در

    هنوز این خودروهای سایپا ارزونه در مقایسه با قیمت پراید. قیمت تیبا خیلی ارزونه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...