|
کدخبر: 187246

در این خودرو زندگی کنید / قیمت ۶۰۰ میلیون

این روزها زدن به دل طبیعت و دور بودن از فضای استرس‌زای شهری طرفداران زیادی پیدا کرده و اروپایی‌ها هم علاقه زیادی به این کار دارند. خانه‌به‌دوش‌های بسیار گران‌قیمت زیادی در بازار وجود دارند اما برای افرادی که بودجه محدودی دارند شاید بهترین گزینه داچیا باشد. قطعاً محصولات دیگری هم با قیمت‌های جذاب در بازار عرضه می‌شوند که یکی از آن‌ها موتورهوم لاداست اما این داچیا تجربه بهتری را در اختیار خریداران قرار می‌گذارد.

خودرو در این خودرو زندگی کنید / قیمت ۶۰۰ میلیون

خودرویی که مشاهده می‌کنید داچیا داکر است که توسط شرکت اسپانیایی کمپریز تجهیز شده و قیمت زیر ۲۰ هزار یورویی برای بازارهای اروپایی دارد.

این کمپانی به لطف صندوق بزرگ جاسازی شده در کف خودرو، مینی ون رومانیایی را به محصولی جذاب‌تر بدل کرده است. این نوع تغییرات در خودروهای تفریحی کاملاً معمول بوده مخصوصاً زمانی که بحث نصب تجهیزات روی خودروهایی همچون ون‌های تجاری پیش بیاید. البته درباره داکر همه‌چیز برای لذت بردن از سفر بهینه‌ شده است. به همین خاطر است که خودروی موردبحث دارای تجهیزاتی همچون کشو برای ظروف و فنجان‌ها، اجاق، ظرف‌شویی و منبع آب تمیز با ظرفیت ۲۵ لیتر است.

طراحی داکر کمپر نیز به لطف فضاسازی هوشمندانه کشوها خوب از کار درآمده است. به این موارد باید یک دستشویی پرتابل و یخچال با ظرفیت حدود ۳۰ لیتر را نیز اضافه کرد. بخش بالایی خودرو نیز جایی است که تخت خواب نصب شده و ظرفیت پذیرایی از دو نفر را دارد.

برای افرادی که به گشت‌وگذار و ماجراجویی در طبیعت علاقه داشته و می‌خواهند افراد دیگری را نیز با خود همراه کنند یک چادر سقفی سفارشی نیز در دسترس است که با استفاده از نردبانی تاشونده می‌توان به آن رسید. بخاری کوچک در نظر گرفته شده نیز باعث گرم شدن افراد خواهد شد. آفتاب‌گیرهای شیشه‌ها نیز در تابستان مانع گرمای بیش‌ازحد می‌شود.

باید اذعان کرد داچیا داکر کمپر خودروی بسیار کوچکی است اما از نظر تجهیزات تقریباً تمامی آن چیزی را که در خانه‌به‌دوش‌های بزرگ وجود دارد به دست می‌آورید؛ و برخلاف آن خودروها، این خودرو به لطف ابعاد جمع‌وجور خود مانور پذیری بالایی در محیط‌های شهری داشته و در کل همه این موارد برای محصولی با بهای پایه ۱۹۹۹۵ یورو (حدود ۶۰۰ میلیون تومان) بد نیست.

منبع: پدال
  • حرف حق ارسالی در

    آقایی که تیتر و مطلب بالا را زحمت کشیده اید نوشته اید در کشور اکثر مردم با خودرو های بی کیفیت ایرانی مشکل دارند و شما داس تان سرایی می کنید .
    اگر یک شخص عا دی از این ماشین استفاد کند پس آن مسئول خ ائنی که واردات را ممنوع کرده چی سوار شود که با ملت فرق کند ؟؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...